Menu

Одного “невідкладного” хворого за добу лікують на 65 гривень

  • Автор  vechirka.ua
Одного “невідкладного” хворого за добу лікують на 65 гривень

Уже місяць у Черкасах діє започаткована міською радою ініціатива: у перший день перебування в лікарні хворого у “невідкладному” стані, лікарські препарати оплачуються з міського бюджету. Про це на прес-конференції повідомив керівник Департаменту охорони здоров’я Олег Стадник, пише "Дзвін".

- Була проведена велика робота. Фахівці прорахували всі лікувальні стани, далі протоколи лікування, потребу в ліках, вартість ліків. Наразі виділених коштів вистачить приблизно до серпня. А вже далі ставитимемо перед сесією міської ради питання про додаткове фінансування, – зазначив Стадник.

Як повідомив Тимофій Тронц, Директор 1-ї міської лікарні, в середньому на одного хворого за першу добу перебування в лікарні йде близько 65 гривень.

- Ціна за першу добу в першу чергу залежить від адекватного підбору препаратів, – відзначив Тронц. – В Україні наразі виробляєть гарні ліки ефективні ліки. Вони не дорогі. Не має потреби купувати дороговартісні ліки. Наприклад, якщо рана після операції загоюється протягом семи днів, то чим її не масти, ефект буде такий самий.

вгору