Menu

У Черкасах у другу річницю початку АТО згадали загиблих воїнів - фоторепортаж Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.ua
У Черкасах у другу річницю початку АТО згадали загиблих воїнів - фоторепортаж

Сьогодні в Черкасах проходять патріотичні заходи з нагоди річниці початку неоголошеної війни на сході України, пише "Прочерк".

Як відзначив учасник АТО, голова ГО «Об’єднання бійців – реформаторів» Сергій Лугеря, проведення цих заходів ініціювали низка громадських організацій, таких як «Союз учасників АТО», ЦК «Азов», інші.

- Ініціативу підтримала міська влада. Вважаю, що це – прямий її обов’язок перейматися проблемами людей, що кладуть свої життя, захищаючи східні кордони нашої держави. І це не свято, а насамперед можливість вшанувати пам’ять загиблих та поспілкуватися з живими – якраз повертаються хлопці з четвертої хвилі мобілізації, - розповів Сергій Лугеря.

Нагадаємо, у вівторок виконавчий комітет прийняв рішення «Про проведення загальноміських патріотичних заходів «Пам’ять героїв».

Спершу відбулося квітня покладання квітів за участю рідних загиблих бійців АТО, їх військових побратимів, які воювали на Сході України та всіх небайдужих громадян у сквері «Соборний».

Опісля від площі Б.Хмельницького (поблизу ПК «Дружба народів) урочиста хода рушила бульваром Шевченка, далі – Замковим узвозом до Долини троянд.

У руках учасники ходи тримали портрети бійців – жителів нашого міста, які героїчно загинули в зоні АТО, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

вгору