Menu

На 9 травня у Черкасах сталася бійка - фоторепортаж Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.ua
На 9 травня у Черкасах сталася бійка - фоторепортаж

Червоний прапор, який принесли ветерани на Соборну площу Черкас на мітинг спровокував бійку просто на центральній площі міста. «Азовці», «Свободівці» та інші активісти наполегливо просили прибрати прапор, а потім спробували зробити це самі. У конфлікт втрутилась міліція, нова поліція, а також молодики, які за твердженням активістів були міліціонерами в штатському, пише "Прочерк".

У підсумку в одного з активістів був розбитий ніс, але подальшого розвитку конфлікту вдалось уникнути, бо міліція таки умовила ветеранів віднести прапори у міськвиконком.

Депутат Черкаської облради свободівець Юрій Ботнар заявив, що конфлікт спровокували саме перевдягнені міліціонери, обурившись «поверненню тулубівських часів». Активісти емоційно доводили, що червоному прапору не місце на урочистостях.

У той же час, заступник губернатора Черкащини Віталій Коваль доводив Ботнару, що саме такий прапор в такій варіації має право бути присутнім на заходах.

Заступник міського голови Черкас Ігор Коломієць в коментарі виданню заявив, що він ще раніше на засіданні виконкому просив не провокувати конфлікт та не виносити червоні прапори на День Перемоги, щоб не ганьбитися на всю Україну. Саме ця подія з Дня перемоги в Черкасах і стала найпопулярнішею у ЗМІ, а відгуки про цей конфлікт можна було прочитати в Інтернеті від багатьох осіб.

Подальші заходи з вшанування полеглих у Другій світовій війні пройшли за сценарієм. Вшанувати полеглих у боях і нинішніх ветеранів з нагоди 71-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні зібралися тисячі містян у центрі Черкас. Люди поприходили родинами, тримаючи в руках квіти, вінки та символ Перемоги — червоний мак.

 

вгору