Menu

В Оршанець прибули перші строковики

  • Автор  vechirka.ua
В Оршанець прибули перші строковики

Цієї весни вперше з 2008 року до лав Державної прикордонної служби відновився призов строковиків. Так, 13 травня прикордонна родина Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота зустріла та прийняла  перші 20 військовослужбовців строкової служби з Чернівців. Усі вони єдині у своєму бажанні здобути нові знання та навички, а дехто з юнаків планує пов’язати з військовою службою свою долю й у майбутньому.

До Навчального центру юнаків супроводжували представники центру. Після прибуття у навчальний центр новобранців одразу переодягли у військові однострої нового зразка та розмістили у казармі. Попереду навчання, по завершенню якого їх будуть розподіляти по прикордонним загонах того регіону, звідки їх призвали для подальшого проходження строкової служби в лавах Державної прикордонної служби України.

- Отримавши повістку, не вагаючись прибув до військомату. Саме про Навчальний центр, що в Оршанці, чув від багатьох знайомих. Тому радий, що маю змогу побачити все своїми очима і  отримати ази прикордонної служби  в цьому навчальному закладі, - ділиться Олександр Перечетай з міста Чернівці,  який сам з родини прикордонників.

вгору