Menu

До кінця року черкаську дамбу не перекриватимуть Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.ua
До кінця року черкаську дамбу не перекриватимуть

Міст через Дніпро в Черкасах до кінця року не перекриватимуть, повідомляє УНН-Центр.

"Поки що міст ніхто не перекриватиме. Свого часу відбувся виїзд спеціальної комісії, яка здійснила обстеження технічного стану мосту. Потому розпочалося виготовлення пакету документів. Наразі з'ясовують, якими силами й засобами здійснюватиметься ремонт, хто виготовлятиме проектну документацію. 22 проектні організації запропонували виготовити проектно-кошторисну документацію. Тобто обсяг підготовчих робіт дуже великий, тому до кінця року не варто очікувати перекриття мосту", − розповів заступник начальника з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Служби автодору в Черкаській області Геннадій Андреєв.

Від проектного рішення також залежатиме, у який спосіб відбуватиметься перекриття. Якщо ремонтні роботи здійснюватимуть під рухом, можливе перекриття мосту, якщо ж на проїжджій частині − можливе закриття мосту.

У відомстві також повідомляють, що як тільки ухвалять рішення про перекриття мосту, то автодороги обладнають відповідними дорожніми знаками, що інформуватимуть про шляхи об'їзду.

До того ж спеціаліст розповів, що в м. Запоріжжя міст через Дніпро за державний кошт ремонтують вже сім років.

Раніше повідомлялося, що черкаський міст ремонтуватимуть не раніше літа.

вгору