Menu

ЧНУ отримав місця держзамовлення для випускників коледжів та технікумів

  • Автор  vechirka.net
ЧНУ отримав місця держзамовлення  для випускників коледжів та технікумів

88 місць державного замовлення: 56 за денною та 32 за заочною формами – у 2016 році отримав для таких вступників університет.

Відповідно до правил прийому, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького приймає на навчання на другий або третій курс вступників на основі диплома молодшого спеціаліста.
За інформацією приймальної комісії ЧНУ, у 2016 році університет отримав для таких вступників 88 місць державного замовлення – 56 за денною та 32 за заочною формами навчання за 16 спеціальностями. Із повним їх переліком можна
ознайомитися на сайті університету.
Нагадаємо, що однією з новацій цьогорічної вступної кампанії є можливість вступу до університету випускників медичних коледжів на основі диплома молодшого спеціаліста. Заяви і документи для вступу у Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького приймаються з 11 липня.
Абітурієнти, які не мають пільг і  не складають вступних іспитів (творчих конкурсів) та збираються вступити на денну форму навчання, мають до 18 години 27 липня заповнити електронну заяву в режимі онлайн на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Заяву можна подати і в приймальній комісії Черкаського національного – там для вступників облаштовано консультативний пункт для подання електронних заяв.
Якщо ж абітурієнт має право на складання вступних випробувань, зарахування за співбесідою або він вступає на заочну форму навчання, тоді слід подати заяву в паперовій формі разом з оригіналами (копіями) відповідних документів до 18
години 20 липня 2016 року.

вгору