Menu

Альфонс і досі призначає побачення черкаським дівчатам

Альфонс і досі призначає побачення черкаським дівчатам

Досі розгулює Черкасами непокараний черкаський альфонс, який втирався в довіру до дівчат, а тоді оббирав їх як липку, присягаючи у вічному коханні. Ображені дівчата такої наруги не пробачили і звернулися до міліції, а також почали бити на сполох усіма можливими способами. Що з цього вийшло, з'ясовувала «Вечірка».

Про Віталія Волкова, який, використовуючи свої чари, ошукував дівчат з усієї Черкаської області, «Вечірні Черкаси» писали в листопаді минулого року. На сайтах знайомств він знаходив своїх жертв і крутив із ними романи одночасно, оббираючи жінок.

Правоохоронці завершили розслідування і висунули йому обвинувачення по кількох кримінальних статтях за крадіжки та шахрайство. Справу передали до Корсунь-Шевченківського районного суду. Перше засідання відбулося у квітні. Дівчата, здебільшого черкащанки, приїздили до Корсуня, щоб заслухати тамтешню Феміду. Однак обвинувачений до суду не з'являвся, а обмануті дівчата тільки виїжджали дарма гроші, бо судові засідання переносили. Усього по справі потерпілими проходять шестеро осіб – троє з Черкас і троє з Корсуня.

– Судове засідання переносили тричі, він на суд, зрозуміло, не з'являвся, тоді пообіцяли, що шукатимуть обвинуваченого, а віз і нині там, – скаржиться потерпіла Марія Іванчук, у якої Волков поцупив ноутбук, золоті сережки, каблучку, 400 дол., 3,8 тис. грн.

Інша потерпіла, Леся, теж не приховує свого обурення.

– Я звернулася до судді, щоб по мене прислали машину, бо я хотіла взяти з собою двох свідків, які жили зі мною в одній квартирі, коли там оселився і Волков, і які могли розповісти про факти крадіжок. Однак у цьому мені відмовили. Мені навіть повістки перестали приходити. Разом із тим мої подруги і знайомі бачать його, він спокійно розгулює вулицями Черкас з іншими жінками. Переписується з моїми приятельками і навіть запрошує їх на побачення, – говорить Леся. «Завдяки» альфонсу вона позбулася двох каблучок, ланцюжка та телефона.
Поки ж справа перебуває на розгляді у суді, дівчата об'єдналися, щоб покарати Віталія самостійно. В одній із соціальних мереж вони створили групу «Злодії і шахраї», де вивішували його фото, щоб інші дівчата не попалися на його вудочку. Тепер ця спільнота стала вже всеукраїнською. Там з'являється інформація та фотографії і зі скаргами на квартирного афериста із Сімферополя, шахрая, який махлював на кредитах по інтернету у Кіровоградській області.

вгору