Menu

Черкащина отримала вакцину від туберкульозу

  • Автор  vechirka.ua
Черкащина отримала вакцину від туберкульозу

Черкащина отримала 60 тисяч доз вакцини БЦЖ: стільки було виділено нашому регіону з 2,5 млн доз, які МОЗ розподілив у регіонах України, повідомляє УНН-Центр.

- Днями ми отримали 60 тисяч доз - згідно з розподілом МОЗ України. Цього тижня ми розподілимо їх по районам області. Маємо сподівання, що до кінця року цих вакцин нам вистачить, - повідомила заступник директора департаменту охорони здоров'я Черкаської ОДА Наталія Лакуста.

Вона нагадала, що вакцину БЦЖ Черкащина не отримувала вже два роки. Тому, виходячи з того, що кожного року в нас народжується близько 17 тисяч малюків, то ця поставка дозволить провести вакцинування дітей, народжених у ці попередні роки, і тих, хто народиться ще до кінця року.

Черкаські міські заклади охорони охорони здоров’я отримають близько 12 тисяч доз вакцин, повідомив директор міського департаменту охорони здоров’я Олег Стадник.

- Найближчим часом буде змога нормалізувати календар щеплень. Міські заклади охорони здоров’я отримують 7 500 доз вакцини БЦЖ, виробництва Болгарії та від того ж виробника вакцину Діфтеріт ДТ від дифтерії та правця – 4 410 доз. Усім , хто пропустив календарні терміни, щеплення буде за показами лікарів-педіатрів в індивідуальному порядку, – написав Стадник.

вгору