Menu

Голова Черкаського апеляційного суду подав у відставку Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
Голова Черкаського апеляційного суду подав у відставку

Вища рада юстиції 19 вересня задовольнила заяву про відставку Володимира Бабенка з посади голови Апеляційного суду Черкаської області. Про це йдеться на офіційному сайті ВРЮ, пише vikka.ua.

"За результатом розгляду Вища рада юстиції прийняла рішення внести подання до Верховної Ради України про звільнення у зв'язку з поданням заяв про відставку", - йдеться в повідомленні.

Тим часом Вища кваліфікаційна комісія суддів України призначила на 27 вересня розгляд дисциплінарної справи та розгляне питання про відкриття провадження щодо Володимира Бабенка. Таке рішення було призначено відразу після засідання Комітету з питань протидії та запобігання корупції по справах суддів-викривачів - полтавської судді Лариси Гольник та суддю Апеляційного суду Черкаської області Сергія Бондаренка. Саме суддя Бондаренко дав свідчення щодо тиску на прийняття ним рішень з боку голови суду Володимира Бабенка.

"Відставка - це болісно для Бабенка, але не може вважатись покаранням. У відставці він буде отримувати довічне щомісячне грошове утримання близько 20 000 грн і через деякий час зможе знову податись у судді. І відправка у відставку замість ганебного звільнення - це старий спосіб вирішення таких питань, коли суддя розуміє: максимум, що може бути за його злочинні дії - відставка. Ці правила потрібно змінювати", - зазначив Роман Маселко.

Він звернувся до ряду народних депутатів, зокрема до Єгора Соболєва, Антона Геращенка та Ігоря Луценка із закликом проголосувати проти задоволення подання Володимира Бабенка у відставку.

вгору