Menu

Стали відомі імена переможців конкурсів на посади голів РДА на Черкащині Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.ua
Стали відомі імена переможців конкурсів на посади голів РДА на Черкащині

Нацагентство з питань державної служби визначило переможців конкурсів на зайняття посад голів райдержадміністрацій у трьох районах Черкаської області. Про це йдеться на сайті Агентства.

Так, переможцем конкурсу на посаду голови Кам'янської РДА визначено Богдана Солошенка, який нині працює першим заступником голови РДА.

У конкурсі на посаду голови Смілянської райдержадміністрації переміг Олександр Беззубий - начальник відділу державних закупівель Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, колишній помічник народного депутата Сергія Рудика.

Другим кандидатом за результатами конкурсу визначено Олександра Давиденка - черкаського чиновника, начальника управління інспектування Черкаської міськради.

А переможцем конкурсу на зайняття посади голови Черкаської районної державної адміністрації став Анатолій Яріш, чинний голова Черкаської районної ради та депутат обласної ради.

Другим кандидатом за результатами конкурсу визначено Василя Руденка, колишнього чиновника та екс-голову ДПА в Кіровоградській області.

вгору