Menu

Наші дороги: без надії і сподівань? Рекомендуємо

  • Автор  Тетяна Роговська
Наші дороги: без надії і сподівань? Фото з Фейсбуку Ярослава Березаня

Автомобілісти справно платять податки і все чекають на гарні дороги. У поганій якості доріг дорожники звинувачують всіх і вся: і погані зими, і відсутність грошей. Звинувачують, але не шукають шляхів покращення ситуації.

Цього року з державного бюджету на ремонтні роботи на дорогах області виділено 155 млн грн. Про це йшлося під час засідання тимчасової контрольної комісії з перевірки використання коштів, що залучаються із державного та місцевих бюджетів для виконання ремонтних робіт доріг державного значення.

- Зі 155 млн грн. на сьогодні вже освоєно 134 млн грн.: 120,5 млн грн. – на поточний дрібний ремонт і експлуатаційне утримання доріг та 13,5 млн. грн. – на роботи з поточного середнього ремонту. За ці кошти виконано ямкового ремонтного покриття близько 325500 м кв. Це втричі більше, ніж минулого року, оскільки і коштів виділено утричі більше, ніж минулого року, – повідомив в.о. начальника Служби автодоріг у Черкаській області Владислав Демиденко.

Тривають роботи з ліквідації ямковості на автодорогах загального користування державного та місцевого значення. Так, зо один день, 20 жовтня, ліквідовано 547 кв м ямковості державних доріг та 2492 кв м ямковості на місцевих дорогах.

На автодорогах місцевого значення пріоритетними є такі маршрути: станція Кононівка, Чорнобай-Мохнач, є пріоритети по Уманському району. Також у планах – поточний ремонт дороги Київ-Знам’янка.

За рахунок коштів із місцевих бюджетів ремонтують дороги загального користування місцевого значення. САД виділено 12 млн грн. на виконання робіт, із них освоєно 5,5 млн грн. Роботи тривають в усіх районах області, окрім Городищенського, Драбівського, Жашківського, Звенигородського, Кам’янського, Катеринопільського, Кам’янського та Смілянського районів, які не забезпечували фінансування місцевих доріг. По державних дорогах виконуються роботи з ремонту штучних споруд на маршрутах Стрий-Терпоніль, Золотоноша-Умань. Цього року виділено кошти на виконання робіт із поточного середнього ремонту автодоріг загального користування. Тривають ремонтні роботи на автодорозі Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань (правий проїзд). Станом на 18 жовтня освоєно 13,9 млн грн.

На сьогодні в області капітально відремонтовано лише 2,7 км правого проїзду автодороги Сміла-Умань із попередньо запланованих 34,5 км.

До речі, нещодавно заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань похвалився в соцмережі ремонтом автодороги Сміла-Кам’янка.

- Особисто я такого ремонту ще в житті не бачив. Відбувається не те що ремонт, а мегаремонт. Як пояснив начальник дільниці, пошкоджена основа дороги і необхідно виконувати такі складні роботи. Роботи йдуть по всьому відрізку дороги в Кам'янському районі, – написав Ярослав Березань.

Що у планах?

Тривають роботи з нанесення розмітки проїжджої частини Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, Миронівка-Канів-Софіївка, Канів-Чигирин-Кременчук.

Заплановані роботи з ліквідації ямковості, тобто деформацій покриття у вигляді колійності, напливів.

13,5 млн грн. передбачені на поточний середній ремонт. 2015-ого такі роботи взагалі не проводились.

До кінця року по трьох об’єктах із п’яти – Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань (правий проїзд) планують освоїти 9,5 млн грн, виділених з обласного бюджету.

До речі, згідно з результатами випробувань, зразки асфальтобетону (керни), відібрані на автодорозі Золотоноша-Черкаси-Смiла-Умань, відповідають вимогам ДСТУ. Це підтвердили фахівці лабораторії випробувань дорожньо-будівельних матеріалів ДП «Дорцентр». Нагадаємо, 20 вересня прем`єр-мiнicтр Володимир Гройсман підж час відвідин Черкащини проiнспектував якість поточного середнього ремонту на дiлянці автодороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Смiла-Умань (правий проїзд).

«Немає техніки і людей – який ремонт доріг?»

Директор ДП «Черкаський облавтодор» Олександр Северин  звернув особливу увагу на нестачу кадрів і техніки на підприємстві. За його словами, ще 2014 року на підприємстві працювало 1200 осіб, сьогодні працюючих усього 800.

-  2014 року нам було доведено 74 млн. виконання по ремонту доріг, 2015 – 53 млн., 2016 – 152 млн грн. Ми вже виконали план на 112 млн грн. по державному бюджету, по місцевому бюджету – 5,3 млн грн., прямі договори, тобто такі, які укладають підприємства, філії на місцях, в районах – 25 млн грн, - проаналізував Олександр Северин.

Серед інших проблем – нестача техніки на підприємстві, адже з 2010 року кошти на придбання техніки не виділялись. За власні обігові кошти придбати техніку нереально. Доводиться брати в борг і розстрочкою платежу на два місяці і бітум, і пічне, і дизпаливо.

- 2011 року Облавтодор нагнули, за вказівкою Тулуба ми зробили нову дорогу коло Річпорту, витратили мільйон гривень і фактично подарували цю дорогу місту, адже ніхто цих коштів нам не повернув. Якщо не буде обігових коштів у ДП «Черкаський облавтодор», то буде дуже тяжко працювати. У вересні ми здали 15 млн грн. власними силами, але тиждень ми простоювали, бо не було матеріалів, – бідкається Олександр Северин.

вгору