Menu

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту гальмує перерахування коштів готелю «Дніпро»

  • Автор  vechirka.ua
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту гальмує перерахування коштів готелю «Дніпро»

Про це йдеться у відповідному зверненні депутатів облради і ГО ФК «Черкаський Дніпро» до голів Черкаської облдержадміністрації та Черкаської облради.

Сьогодні редакції сайту «Черкаський спорт» стало відомо, що депутати Черкаської обласної ради Коверський А.М., Кравцова Н.О. та Лашкул В.Г. спільно з громадською організацією «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» надіслали голові Черкаської обласної державної адміністрації Ткаченко Ю.О. та голові Черкаської обласної ради Вельбівцю О.І. офіційне депутатське звернення.

У ньому мова йде про виконання наступних рішень:

- Сесії Черкаської обласної ради від 03 червня 2016 року № 5-7/VII «Про внесення змін до рішення обласної ради від 28 грудня 2011 року «Про програму розвитку футболу в Черкаській області на 2012-2016 роки»;

- Сесії Черкаської міської ради від 20 вересня 2016 року № 2-925 «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.01.2016 року № 2-137 «Про міський бюджет на 2016 рік» в частині спрямування з бюджету міста Черкаси субвенції обласному бюджету в сумі 600 тисяч грн. для підтримки  футбольної команди «Черкаський Дніпро»;

- Сесії Черкаської обласної ради від 12 жовтня 2016 року «Про внесення змін до рішення обласної ради від 29.12.2015 року № 2-3/VII «Про обласний бюджет на 2016 рік» стосовно виділення 1 млн. 100 тис. грн. на виконання Програми розвитку футболу в Черкаській області в 2016 році.

Беручи до уваги те, що Черкаська міська рада своєчасно надала субвенцію обласному бюджету в сумі 600 000 грн., Лашкул, Коверський і Кравцова стурбовані організацією виконання цих трьох рішень. Адже гроші так і не дійшли на рахунки «Готельного комплексу «Дніпро».

Тому клуб вимушений був укласти договір із «Готельним комплексом «Дніпро» без будь-яких гарантій фінансування з боку обласної ради, та власними коштами сплатив 200 000 грн. за розміщення команди в готелі з 6 вересня. Таким чином, хоч із деяким запізненням, та команда майстрів «Черкаський Дніпро» все ж таки розпочала підготовку до футбольного сезону 2016/2017 р.р.

За інформацією готельного комплексу «Дніпро», станом на 31 жовтня 2016 року загальна сума витрат на утримання центру складає 376 423,84 грн., борг громадської організації перед готелем – 176 423,84 грн.

Автори цього звернення та громадська організація «Черкаський Дніпро» мали надію на те, що ситуація зміниться на краще після внесення 12 жовтня ц.р. змін до обласного бюджету в частині фінансування витрат управління у справах сімʼї, молоді та спорту облдержадміністрації на суму 1 млн. 100 тис. грн. для виконання Програми розвитку футболу в Черкаській області. Але до цього часу відбувається бюрократична процедура погодження використання цих коштів. Співробітники управління у справах сімʼї, молоді та спорту облдержадміністрації (начальник – Зеленський  М.В., головний бухгалтер – Максимова  Д.М.) не сприяють надходженню коштів до обласного комунального підприємства «Готельний комплекс «Дніпро», - йдеться у документі.

Відштовхуючись від цих факторів, депутати наполягають на здійсненні конкретних заходів для того, щоб до кінця поточного року кошти в сумі 1 млн. 100 тис. грн. у відповідності з вимогами Бюджетного кодексу України були використані для погашення заборгованості футбольного клубу перед обласним комунальним підприємством «Готельний комплекс «Дніпро» та комунальним підприємством Черкаської міської ради «Центральний стадіон», а також на підготовку команди до матчів Чемпіонату України з футболу, які залишилося провести у 2016 році:

5.11.2016 року з ФК «Тернопіль» Тернопіль;

9.11.2016 року з ФК «Колос» Ковалівка;

13.11.2016 року з ФК «Авангард» Краматорськ;

19.11.2016 року з ФК «Десна» Чернігів.

Отож до кінця першого кола залишається ще чотири матчі. Враховуючи останню перемогу над лідером чемпіонату України, рівненським «Вересом» (3:0), «Черкаський Дніпро» нині має усі шанси наблизитися до групи лідерів турнірної таблиці. Але, покликаючись до нещодавньої сенсаційної заяви президента клубу Володимира Лашкула, що він планує скласти повноваження, якщо не побачить конкретної підтримки, без обіцяних коштів це буде зробити вкрай важко.

 Поки що радує лише те, що до Черкас на І-ий Форум прихильників команди майстрів «Черкаський Дніпро», який відбудеться 22 листопада в ПК «Дружба Народів», приїде розважати містян Студія «Квартал-95». Та чи не стане це справді «лебединою піснею» Володимира Лашкула і єдиного в Черкаській області професійного футбольного клубу?

вгору