Menu

«Валєра, виходь!» — у Черкасах мітингували проти призначення нового керівника поліції - фоторепортаж Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.ua
«Валєра, виходь!» — у Черкасах мітингували проти призначення нового керівника поліції - фоторепортаж

Сьогодні черкаські активісти зібралися на акцію протесту, аби висловити своє невдоволення стосовно призначення нового керівника Головного управління Нацполіції в Черкаській області Валерія Лютого, пише «Вичерпно».

Під крики «Валєра, виходь!» під стінами управління розпочався мітинг активістів «Азову», «Автомайдану» та ВО «Свобода».
Такі зустрічі для цієї одіозної особи будуть кожного дня, заявив заступник голови ГО «Самооборона Майдану Черкаської області» Олексій Ющенко.
- Ми не дозволимо таким людям працювати на черкаській землі. Навіть працівники поліції не розуміють, чому ця людина, яка не пройшла переатестацію, пішла замість пониження на підвищення, — заявив він.
Очільник «свободівців» у обласній раді Юрій Ботнар додав, що незрозуміло, чому люди, що не пройшли люстрацію, мають обіймати у нас такі важливі посади. На його переконання, громада має змусити написати його рапорт про відставку, як змусили перед цим Бойка. Також він висловив думку, що Лютого прислали на Черкащину для фальсифікації майбутніх виборів, чим він на думку активістів успішно займався у Кривому Розі.
За словами очільника черкаського Автомайдану Сергія Яковенка, вже підготовлено звернення до міністра МВС Арсена Авакова, яке запропонують підписати представникам громадськості та небайдужим громадянам.
Також Яковенко говорить, що вони просили Авакова призначити на цю посаду Вадима Лісничука, проте їхнє звернення залишили без уваги.
- Нехай забирають Лютого до себе в Харків, якщо він для них такий цінний, а нам повернуть Лісничука, — заявив активіст.
Питання не в Лютому чи Лісничуку, а в тому, що  думкою людей ніхто не цікавиться, вважає «азовець» Дмитро Кухарчук. Тому, на його думку, система залишається старою, і під новими масками приходять ті ж самі одіозні особи.
До слова, як повідомив громадський активіст Роман Ганзевич, Валерій Лютий сьогодні до Черкас не приїхав.
Активісти зайшли до управління, щоб вияснити, чи призначений Лютий, проте його там не виявилося. Опісля мітингувальники пішли до Будинку рад. Там вони зустрілися з першим заступником голови ОДА Віталієм Ковалем.
 
вгору