Menu

Журналісти вимагали покарати винних у побитті колеги Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
Журналісти вимагали покарати винних у побитті колеги

8 лютого на Соборній площі у Черкасах відбулася акція солідарності "Ні – безкарності за злочини проти журналістів!". Місцеві журналісти вимагали покарати винних у жорстокому побитті фотокореспондента газети "Вечірні Черкаси" Ігоря Єфімова. На зустріч до них прийшли і начальник ГУ НП в області Валерій Лютий та прокурор області Сергій Овчаренко, пише vikka.ua.

Нагадаємо, побитий ще за часів Майдану працівниками міліції наш колега Ігор Єфімов ось уже три роки є прикладом безкарності. І ГПУ, і АПУ прозвітували про те, що справу розслідувано і передано до суду. Але наприкінці минулого року справа розвалилася у Соснівському суді, бо проведена була Черкаською обласною прокуратурою неякісно. Особи міліціонерів встановлені, але ніхто у побитті не зізнався, тому суд нікого і не карає.

Сергій Овчаренко, у свою чергу, сподівається, що винних ще вдасться покарати та очікує на вирок апеляційного суду.

"Було відкрито кримінальне провадження стосовно заступника командира батальйону патрульної служби, який знаходився тоді в автомобілі і не вжив заходів, аби припинити побиття журналіста. На жаль, нашу позицію суд не підтримав і виніс виправдальний акт, з яким ми категорично не згодні, а тому подали апеляцію. Моя думка – вирок незаконний. Якщо в машині знаходиться заступник командира батальйону, а підлеглі незаконно застосовують силу до громадян, то, звичайно, він мав присікти ці дії. Важко зрозуміти мотивацію суду. Я сподіваюся, що апеляційний суд виважено поставиться до цієї справи і вирок буде переглянуто", – зазначив Сергій Овчаренко.

Під час акції також було представлено спеціальний плакат з прізвищами і посадами всіх черкаських міліціонерів, які або били Ігоря Єфімова, або не завадили цьому побиттю.

вгору