Menu

Суд закрив справу про загибель В’ячеслава Чорновола

  • Автор  vechirka.net
Суд закрив справу про загибель В’ячеслава Чорновола

Бориспільській міжрайонний суд закрив справу про загибель лідера РУХу В'ячеслава Чорновола. Про це Українській правді повідомив син загиблого лідера РУХу Тарас Чорновіл.

За його словами, 21 січня  в ході засідання суду головуючий суддя Воловик задовольнив клопотання обвинуваченого по цій справі водія Володимира Куделі, який був за кермом КамАЗа та головним фігурантом у справі про загибель Чорновола, визнавши аварію нещасним випадком.

- Потім було ухвалено рішення, що оскільки це не вбивство на замовлення і не політичне вбивство, а лише аварія, то термін дії для покарання за цією справою складає 10 років і оскільки він вже минув, справу було закрито, - заявив Чорновіл.

За його словами, родина загиблого лідера РУХу має тиждень на подання апеляції.

Як відомо, В'ячеслав Чорновіл загинув в результаті автокатастрофи на трасі "Бориспіль - Золотоноша" 25 березня 1999 року. Представники НРУ із самого початку називали загибель свого лідера політичним вбивством, проте незабаром кримінальну справу про загибель Чорновола було припинено. У ніч на 2 червня 2011 року ГПУ ексгумувала тіло Чорновола, після чого справу було направлено на дорозслідування.

вгору