Menu

Москаль вимагає кари для «беркутівця», який вчинив наругу над прапором на машині Булатецького Рекомендуємо

Москаль вимагає кари для «беркутівця», який вчинив наругу над прапором на машині Булатецького

Геннадій Москаль, народний депутат від «Батьківщини», який має звання генерал-майора і свого часу був заступником міністра МВС України та СБУ, вимагає від нинішнього міністра МВС Захарченка встановити особу «беркутівця», який поглумився над державним символом України. Відповідну вимогу депутата Верховної Ради оприлюднила 5 лютого його прес-служба.

Нагадаємо: 22 січня під час спроби розгону мітингувальників на вулиці Грушевського у Києві міліціонер спецпідрозділу «Беркут» накинувся на мікроавтобус, на якому майорів синьо-жовтий державний прапор України і здер його, не полінившись декілька разів ударити гумовим кийком по древку, яке не піддавалося. Відеокадри з цього тоді транслювали практично всі центральні телеканали. Автомобіль був з Черкас – багато черкащан впізнали його не тільки за номерним знаком, а й за намальованим на авто портретом відомого у місті опозиціонера Миколи Булатецького…

Генерал Москаль нагадує міністру МВС: його підлеглий вчинив злочин, покарання за який передбачене статтею 338 Кримінального кодексу України - «Наруга над державним прапором України» і вимагає «порушити кримінальне провадження відносно працівника міліції, який під час акцій протестів на вулиці Грушевського 22 січня цього року здійснив публічну наругу над Державним прапором України — зірвав його з автомобіля активіста Автомайдану, зламав древко й кинув прапор на землю.

Прошу встановити особу даного працівника міліції, оприлюднити його дані, на період слідства відсторонити від виконання службових обов’язків, притягнути до кримінальної відповідальності».

 

вгору