Menu

"Епіцентр" призупинив продаж пневматичної зброї

"Епіцентр" призупинив продаж пневматичної зброї

Через масові заворушення у країні керівництво черкаського гіпермаркету "Епіцентр" вирішило прибрати пневматичну зброю і феєрверки з продажу, побоюючись, що ці "небезпечні" товари можуть потрапити на Майдан.

Як пояснює керівництво магазину, такі заходи потрібні для того, щоб уберегти людей від застосування агресії та не наражати інших на небезпеку.
– Ми вирішили призупинити продаж пневматики і феєрверків, які люди можуть використовувати в агресивних цілях. Будь-якою зброєю, навіть пневматичною, можна нанести тілесні ушкодження. Тому ми вирішили перестрахуватися, поки ситуація не стабілізується, – каже директор гіпермаркету "Епіцентр", депутат Черкаської міської ради Армен Акопян.
Разом із тим магазин продовжує продавати будь-які засоби захисту – будівельні каски, маски, респіратори, щитки тощо. Як зазначають в "Епіцентрі", попит на ці товари в магазині останнім часом збільшився в рази.
У грудні минулого року євромайданівці оголосили бойкот бізнесу Партії регіонів. До списку бойкотованих підприємств увійшла і мережа будівельних магазинів "Епіцентр", що належать нардепу-регіоналу Олександру Герезі. Після серій бойкоту "Епіцентру" на Заході України, зокрема у Львові і Тернополі, компанія поширила заяву із закликом до мирного вирішення гострого політичного конфлікту в Україні та заявила
про єдність із народом.

вгору