Menu

Міськрада відправила у відставку секретаря міськради та саморозпустилася

Міськрада відправила у відставку секретаря міськради та саморозпустилася

21 лютого на сесії Черкаської міської ради депутати відправили у відставку у повному складі верхівку міської влади.

Проголосувавши за  відставку заступників мера та виконавчого комітету, депутатам у таємному голосуванні не вистачило голосів для того, щоб відправити у відставку Віктора Білоусова. Двері сесійної зали міськвиконкому заблокували активісти, які пообіцяли вимагали від Віктора Білоусова написати заяву на звільнення.

Той від цього категорично відмовлявся, однак погодився поставити на голосування питання, про розпуск міської ради та звернення до Верховної ради України, аби та призначила позачергові вибори Черкаської міськради та міського голови. Депутати прийняли це рішення та це не задовольнило громаду міста. Мовляв і в Києві і в Черкасах Верховна Рада вже не перший рік не призначає виборів, а тим часом містами керують призначені голови. Тож депутатам знову перекрили вихід із зали.

Віктор Білоусов повторно поставив питання про свою відставку. Цього разу у відкритому режимі (голосуючи руками) депутати його підтримали. Тільки після цього городяни випустили депутатів із зали засідань. Вже на виході народні обранці обмовилися, що їхнє рішення Віктор Білоусов зможе оскаржувати у суді, бо за законом відставку секретаря міської ради депутати мають голосувати виключно у таємному режимі (бюлетенями).

вгору