Menu

Регіонали не прийшли на сесію міськради

Регіонали не прийшли на сесію міськради

21 лютого на засіданні Черкаської міської ради, де розглядалося питання про відставку секретаря міськради Віктора Білоусова, заступників міського голови та виконавчого комітету, не прийшли депутати від фракції Партії регіонів.

На пленарному засіданні зареєструвалося 37 народних обранців.

— Вчора до мене звернулося 15 депутатів міськради із вимогою моєї відставки з посади. Я їм відмовив, бо мене на цю посаду обирали у цій залі. Я вважаю, що це питання у легітимному порядку має проголосувати міськрада, — прокоментував Віктор Білоусов. — Задля скликання позачергового пленарного засідання треба 20 голосів. Їх не було, однак я сам з власної ініціативи скликав сесію.

Однак голова фракції Партії регіонів у міській раді Ігор Мельников переконаний: на Віктора Білоусова тиснули і погрожували, через що й була скликана сесія. Власне через тиск міські регіонали і вирішили це пленарне засідання проігнорувати.

—    Позачергову сесію скликали шляхом погроз та шантажу. Я переконаний що це - неприпустимо. З Інтернету я дізнався, що на цій сесії нас мали примушувати до виходу із Партії регіонів. Я бачив по телевізору, як це відбувалося, Віктора Федоровича ледь не задушили, йому викликали швидку, депутатів заблокували, та що ж це таке відбувається?! Я не розумію, чим ми – депутати міськради, завинили перед громадою. На своїх округах ми працювали на користь громади, — обурюється Ігор Мельников.

Ігор Мельников запевняє, що ігнорувати засідання міськради вирішили усією фракцією. Окрім того, міські регіонали не визнають жодного із прийнятих на сесії рішень, адже позачергова сесія може скликатися лише з одного питання, на цій же їх було проголосовано чотири.   

Партія Регіонів

Ананьєв Денис

Куклін Олег

Кучер Петро

Мельников Ігор

Пивоваров Василь

Тищенко Ігор

Сисоєва Ольга

Гудзенко Володимир

Горкун Віктор

Бурківський Анатолій

Валовий Ігор

Дядченко Віталій

Отрешко Сергій

Арсенюк Олексій

Вишиваний Валерій

Донець Руслан

Коверський Анатолій

Лебедцов Борис

Бондар Юрій

вгору