Menu

Сергій Тулуб і досі у Черкасах

Сергій Тулуб і досі у Черкасах

«Та повтікали вже вони всі з Черкас», – переповідають мітингувальники. Однак керманичі сховалися не всі. На місці Сергій Тулуб, Едуард Івакін. Не вистачає тільки Валерія Черняка та більшості працівників облдержадміністрації.

У ніч на 21 лютого «Громадське.tv» оприлюднило список, отриманий нібито від співробітника аеропорту в Жулянах з прізвищами тих, хто вилетів у цей день зі столиці. Серед прізвищ значиться і прізвище Тулуб з поміткою «+1». Напрямок вильоту із VIP-зали аеропорту – Донецьк. Хто із Тулубів полетів туди вчора близько 17 години – залишається загадкою.

Прес-секретар голови Черкаської обласної державної адміністрації Анна Турська повністю спростовує інформацію, що Сергій Тулуб поза межами Черкас.

– Він перебуває на робочу місці, у робочому режимі. Його відпустка давно закінчилася і він працює, – говорить Анна Турська.

Натомість, чи є на місці голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк з’ясувати вдалося непросто. Начальник відділу інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської обласної ради Федір Пилипенко порадив звернутися до керівника секретаріату обласної ради Василя Мовчана. Однак його робочий телефон не відповідає. Так само не відповідає і телефон приймальні Валерії Черняка. У приймальні першого заступника голови обласної ради повідомили, що зараз обов’язки голови виконує Володимир Вовченко, а Валерій Черняк перебуває у відпустці.

Попри запевняння депутата Черкаської міської ради Олександра Радуцького, на робочому місці в облдержадміністрації і керівник апарату облдержадміністрації Едуард Івакін. Отримати від нього інформацію щодо кількості працівників облдержадміністрації, які зараз не ходять на роботу, не вдалося, оскільки Едуард Івакін постійно на нарадах. Більшість працівників на роботу зараз не ходять.

вгору