Menu

Правий сектор у Черкасах відкрив свої обличчя Рекомендуємо

Правий сектор у Черкасах відкрив свої обличчя

23 лютого Правий сектор у Черкасах провів свою першу прес-конфенренцію, на якій розповів про зроблене та поділився планами на майбутнє. Представники цієї сили запевнили, що не планують розходитися чи залишати без нагляду політичні процеси в Черкасах та області.

—  Правий сектор у нашому місті не робить жодних радикальних дій і не бере жодної участі у незрозумілих ініціативах усіляких місцевих діячів. Оскільки дехто хоче паплюжити нашу організацію, я заявляю, що ми працюємо лише з громадою, — заявив керівник Правого сектору у місті Черкаси Олександр Зеленін. — Наші представники входитимуть у Народну раду, але ми будемо більше спостерігати за процесами зміни влади, адже має відбутися повне перезавантаження та переформування влади, органів правопорядку та судів. 

—  Ми готові брати на себе зобов’язання щодо формування влади, але лише після того, як буде офіційна заява з центрального штабу, — уточнив речник Правого сектору Віталій Бобух. — Так само ми готові співпрацювати з опозицією, і сподіваємося, що зможемо один одному допомогти, але лише тоді, якщо вони не будуть нас очорняти.  

Завданням номер один у Черкасах для себе Правий сектор визначив — не допустити до влади Віктора Білоусова, хоча пообіцяли, що посадовці та спеціалісти мерії працюватимуть у звичному режимі, аби у місті не настав колапс. Пообіцяли приступити до об’єднання громадських організацій міста, які б допомогли провести перевірку фінансових звітностей попередньої влади.

Правий сектор пообіцяв проводити подальше патрулювання міста, збирати бойові сотні, проводити тренування, аби забезпечити у Черкасах спокій. На запитання: «Хлопці, як же ж вас відрізнити від тітушок», ті сміючись, але з розумінням пояснили, що зараз якраз придумують символіку-  чи то стрічки, чи пов’язки на рукавах, які б дозволили їх ідентифікувати. 

 

Звідки взявся Правий сектор у Черкасах

—  Ми напівбойова структура і ніхто з нас раніше не думав, що матимемо якесь відношення до політики. Наша організація була і раніше в Черкасах, але так, як зараз, не функціонували. Однак ми залишаємося наполовину бойовою структурою і сформовані лише для оборони міста. У нас чітка ієрархія, є командири, усе контролюється і люди наші без команди ніде не блукають, — розповів про Правий сектор у Черкасах комендант Дмитро Кухарчук.

Лідери розповідають, що близько 14 їхніх активістів постійно брали участь під час бойових дій у Києві. Сьогодні на Черкащині налічується до 250 учасників цього руху, однак охочих приєднатися до них із кожним днем більшає.

Факт: лідером Правого сектору на Черкащині наприкінці січня цього року офіційно поставлено Андрія Череваня.

 

вгору