Menu

«Вільні демократи» відмовляються голосувати за «батьківщинівця» Добровольського

  • Автор  vechirka.net
«Вільні демократи» відмовляються голосувати за «батьківщинівця» Добровольського
Депутатська група «Партія вільних демократів» не буде голосувати на завтрашньому засіданні сесії Черкаської міської ради за кандидата на посаду секретаря міської ради від «Батьківщини» Миколу Добровольського. Про це повідомив голова депутатської групи Олег Ліходькін, пише «Прочерк».
 
«Вільні демократи» відкликають свої підписи під висуванням Добровольського на посаду. Таке рішення вони ухвалили після появи в інтернеті аудіозапису сепаратних переговорів «Батьківщини» та екс-регіоналів.
 
Прочитавши публічне трактування депутатом від «Батьківщини» Миколою Добровольським переговорів, «вільні демократи» зробили такі висновки:
1. Переговори дійсно були, а запис справжній. 
2. Відставка Білоусова була фарсом, розіграним «Батьківщиною» і частиною групи «Черкащани». Завданням було завалити голосування по Білоусову і протягнути «шахматку», де «Тогда договаривались, шахматку разложили, вам то, вам то, вам то...» fле громадськість завадила цьому сценарію. 
3. Ніякого зміщення з керівних посад не планується і не планувалось. Тобто має залишитись практично так, як є... 
4. Участь у публічних переговорах на Народній раді є нічим іншим, як ширмою перед громадськістю, щоб пристосувати свої плани по входженню у владу до революційних реалій...», – підсумував Олег Ліходькін у «Фейсбуці».
 
Як відомо, під час переговорів з «регіоналами» депутат від «Батьківщини» Роман Діскант назвав депутатів з групи «Партія Вільних демократів» «політичними трупами», а також жорстко розкритикував роботу екс-мера Черкас, лідера Партії вільних демократів Сергія Одарича.
 
За кілька годин до відкликання «вільними демократами» своїх підписів, Роман Діскант повідомляв журналістам, що «Батьківщина» має 30 підписів на підтримку кандидатури Добровольського.
вгору