Menu

Власника черкаського "Азоту" арештували у Відні? Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
Власника черкаського "Азоту" арештували у Відні?

Український бізнесмен Дмитро Фірташ заарештований у Відні за запитом ФБР Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на австрійське агентство APA.

Прес-секретар Федеральної кримінальної поліції Австрії заявив, що затриманий чоловік (ім'я не називається) "затриманий у зв'язку з багаторічним розслідуванням ФБР США за підозрою в причетності до створення організованої злочинної групи".

Також наголошується, що його затримання не має "нічого спільного з актуальною політичною ситуацією в Україні".

Міністерство закордонних справ України перевіряє інформацію іноземних ЗМІ про арешт в Австрії українського бізнесмена Дмитра Фірташа.

Нагадаємо, що голова ради директорів групи компаній Group DF Дмитро Фірташ придбав черкаський  "Азот" на початку 2011 року. Він контролює міжнародну групу хімічних компаній Ostchem Group, до складу якої входили виробники мінеральних добрив азотної групи - компанії "Рівнеазот" (Рівненська область), компанія "Таджиказот" (Таджикистан) і компанія "Нітроферт" (Естонія).

Також Фірташ контролює великих виробників мінеральних добрив компанію "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот" (Луганська область) і концерн "Стирол" (Донецька область).

вгору