Menu

Із 31 березня призупинять продаж квитків на потяги до Сімферополя, Запоріжжя та Дніпропетровськ

Із 31 березня призупинять продаж квитків на потяги до Сімферополя, Запоріжжя та Дніпропетровськ

Із 31 березня по 18 квітня Укрзалізниця призупиняє попередній продаж квитків на потяги, які курсують на ділянці Миронівка–Тараса Шевченка–Знам'янка.

Зокрема, це поїзди з Києва до Сімферополя, Запоріжжя, Дніпропетровська та інші. Як сказано у повідомленні Укрзалізниці, призупинення продажу квитків на поїзди у зазначеному напрямку на вказані дати викликане тим, що наразі відбувається коригування графіка руху з урахуванням так званих "вікон" для ремонту колій та контактної мережі.
"На напрямку Тараса Шевченка–Знам'янка здійснюватиметься ремонт контактної мережі, а на дільниці Миронівка–Тараса Шевченка – колійні роботи. Рух тут здійснюватиметься до 18 квітня лише по одній колії. Однак усі поїзди, що курсують щоденно, здійснюватимуть перевезення. Деякі – зміненим маршрутом, а частина – за зміненим розкладом. Про зміни у графіку руху поїздів буде повідомлено додатково", – йдеться у повідомленні Укрзалізниці.

Такі зміни не пов'язують із подіями в Криму.

– Ми телеграми ще не отримували. Але весняні ремонти є щорічними, вони відбуваються на різних частинах колій по всій Україні, це планові роботи, – зазначила начальник залізничного вокзалу в Черкасах Тамара Ковеля. – Люди мають розуміти, що потяги не скасовані, вони змінюють рух по інших маршрутах. Коли ремонтували міст, на Москву шість днів не ходив потяг із Черкас. Але він ходив зі станції Шевченка через Полтаву. Нині іншим маршрутом пішли деякі потяги на Львів, але потяг Черкаси–Львів залишився.

Тамара Ковеля також додала, що квитки на Сімферополь, незважаючи на нинішню ситуацію, продаються:
– Я сама стояла біля каси і бачила: квитки беруть. Людям, які там живуть, треба ж повертатися додому.

вгору