Menu

"Черкасиводоканал" виграв суд у "Азоту"

"Черкасиводоканал" виграв суд у "Азоту"

Господарський суд Черкаської області прийняв рішення у справі публічного акціонерного товариства "Азот" до комунального підприємства "Черкасиводоканал" про стягнення 22 814 812 гривень. У задоволенні позовних вимог відмовлено.

Нагадаємо, ці гроші "Азот" намагався у судовому порядку стягнути з комунального підприємства за очистку стоків міста. "Черкасиводоканал" свого боргу не визнавав, адже на переконання адміністрації комунального підприємства, тариф на свою послугу "Азот" установив незаконно. За більш ніж два роки, поки тяглася суперечка, "Азот" виставив комунальному підприємству рахунок на майже 23 мільйони гривень.

– Вони виставляли нам за очистку тисячі кубометрів стоків 1160 гривень, це при тому, що у нашому тарифі на водовідведення собівартість цієї послуги встановлена національним регулятором на рівні 470 гривень, – роз'яснює директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко. – Зрозуміло, що у нас просто не було грошей, щоб оплатити послуги "Азоту". На очистці кожної тисячі кубометрів ми отримували 690 гривень боргу.

За словами Сергія Овчаренка, "Азот" звернувся до На ціональної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, аби затвердити тариф на очистку стічних вод. Лише після цього КП "Черкасиводоканал" наново укладе угоду з підприємством.

– Нарешті в Україні почали працювати закони на користь людей. Сьогодні ми отримали першу допомогу та разом із представниками "Черкасиводоканалу" відстояли права цього комунального підприємства. Ще рік тому, коли я порушив це питання, ніхто не міг передбачити і повірити в результати сьогоднішнього рішення Господарського суду, – прокоментував довгождане вирішення конфлікту у суді депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький.

Поки що на підприємстві ПАТ “Азот” від коментарів відмовляються. Мовляв, отримають рішення суду на руки, тоді й коментуватимуть, а так обговорювати нічого.

вгору