Menu

"Кримська весна" гастролюватиме торгівельними центрами міста

"Кримська весна" гастролюватиме торгівельними центрами міста

12-річна вихованка Черкаського фізико-математичного ліцею Таїсія Бевз, займаючись у арт-студії «Глорія», частенько бере участь у всіляких виставках малюнків. Вона стала і однією зі 148 черкаських школярів, які подали свої малюнки на виставку, організовану «Правим сектором-Черкаси», «Кримська весна».

За участь у виставці 9 квітня всі діти в урочистій обстановці у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості Черкас отримали солодкі подарунки від кондитерського цеху «Ласуня».

– Школярі намалювали, як вони бачать останні події і як вони їх пережили, – розповідає один із представників політичного крила «Правого сектора» Святослав Запорожець. – За допомогою департаменту освіти дітям із черкаських шкіл розказали про ідею виставки. Після збору малюнків ми звернулися до кондитерського цеху «Ласуня» – і його працівники з радістю у візерунковій формі виготовили ексклюзивні солодощі для всіх дітей. Тоді ми звернулися до адміністрацій найбільших торговельно-розважальних центрів Черкас, взявши за стандарт Європу, де в ТРЦ постійно проводяться виставки, які може побачити велика кількість людей. Таким чином, десятки тисяч людей побачать цю виставку. Із «Хрещатик-сіті», де нам надали велику кімнату, виставка переїде до ТРЦ «Любава», потім – у музей «Кобзаря». Також виставка завітає і в інші райони області.

вгору