Menu

Головний міліціонер вислухав, що думають про міліцію “на місцях”

  • Автор  vechirka.net
Головний міліціонер вислухав, що думають про міліцію “на місцях”

Начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар здійснив виїзні прийоми громадян в Уманському та Звенигородському районах, повідомляє "Дзвін".

Під час робочої поїздки головний міліціянт Черкащини провів ряд зустрічей. Зокрема начальник УМВС зустрівся з керівниками Уманської, Жашківської та Звенигородської районних рад та місцевих громадських організацій, а також поспілкувався з виконуючим обов’язки міського голови міста Умань, – повідомляє СЗГ УМВС області.

- Основна ціль візитів, – розповідає Владислав Пустовар – особисто дізнатися думку громади про стан справ у сфері забезпечення охорони громадського порядку, налагодження співпраці працівників міліції з місцевою владою та громадським організаціями, а також рівень довіри громади району до місцевої міліції.

Спілкуючись з представниками громадськості та районної влади Владислав Володимирович наголосив, що особисто стежить за тим, щоб працівники міліції, виконуючи свої службові обов’язки, діяли відповідно до норм чинного законодавства, адже одним з основних завдань міліції сьогодення є максимальне наближення своєї діяльність до потреб громадян, повернення їх довіри до працівника міліції та забезпечення правопорядку на вулицях міст та сіл.

вгору