Menu

У Черкаси приїде письменник Андрій Курков

  • Автор  vechirka.net
У Черкаси приїде письменник Андрій Курков

22 квітня у Черкаси завітає один із найуспішніших українських письменників, кіносценарист Андрій Курков. Автор приїздить на запрошення молодіжної громадської організації "Книжковий маестро", повідомляє vikka.ua.

Зустріч автора з черкащанами відбудеться о 18:00 у Черкаському художньому музеї.

Ціна квитка на зустріч – 20 грн, для студентів (за наявності студентського квитка) – 10 грн.

Андрій Курков є автором 13 романів та 5 книжок для дітей. За його сценаріями поставлено понад 20 художніх і документальних фільмів.

Курков – єдиний письменник країн пострадянського простору, чиї книжки потрапили в топ-десятку європейських бестселерів.

Його найпопулярніший роман "Пікнік на льоду" було продано в Україні накладом 150 тисяч примірників.. Книги Куркова перекладені 36 мовами. Найбільше книжок перекладено німецькою (для Австрії, Німеччини, Швейцарії), потім – французькою, потім – англійською.

На початку 2005 року Андрій Курков став персоною нон-грата в Росії. На теренах РФ припинено поширення його книг, зв'язок з його російським видавництвом "Петербургский писатель" розірвано. Однією з можливих причин такого явища Андрій Курков називає свої виступи у пресі під час помаранчевої революції, у яких він давав негативні оцінки щодо офіційної політики Росії та її втручання у хід українських виборів-2004.

вгору