Menu

З завтрашнього дня у Черкасах пільговиків возитимуть лише тролейбуси?

З завтрашнього дня у Черкасах пільговиків возитимуть лише тролейбуси? Фото Ігоря Єфімова

Черкаські перевізники з 18 квітня обіцяють відмінити пільгове перевезення у міських маршрутках. Таке оголошення віднедавна розвісили у салонах автобусів на деяких міських маршрутах.

—    У зв’язку зі стрімким зростанням ціни на пальне, відсутністю протягом трьох років відшкодування за пільгові перевезення та прийняттям Черкаським міськвиконкомом 16 квітня корупційного рішення про відкриття нового маршруту №36, який зробить пасажирські перевезення у місті ще збитковішими, пільги на безоплатний проїзд з 18 квітня надаватися не будуть, — йдеться у зверненні до пасажирів, що віднедавна можна побачити у міських маршрутках. — Відмінити рішення міськвиконкому може лише сесія Черкаської міськради. Відстоїмо пільговий проїзд разом! Не доведемо місто до повної зупинки транспорту!

Тож перевізники закликають городян сьогодні 17 квітня прийти під стіни міськвиконкому, де проходитиме сесія Черкаської міської ради, аби відстояти свої інтереси. Але по суті підприємці кличуть городян відстоювати їх інтереси. Адже 16 квітня виконавчий комітет Черкаської міської ради прийняв ще й рішення про здорожчання проїзду у маршрутках на 50 копійок, про що у своєму зверненні до пасажирів перевізники вказати забули.    

вгору