Menu

Черкащанин купив вівсяне печиво з черв'яками Рекомендуємо

Черкащанин купив вівсяне печиво з черв'яками

75-річний черкащанин Юрій Височин купив на торговельній оптовій базі вівсяне печиво. Чоловік завжди уважно оглядає продукти, які купує. Тож його здивуванню не було меж, коли удома, діставши з пакунку щойно куплене печиво й виклавши на тарілку, побачив, що з нього вилазять черв’яки.

- Я розломив печиво, а в гущі, всередині – катакомби, – пригадує Юрій Височин. – Пробував підігрівати печиво газовою горілкою плити – вони посипалися на емальований піддон плити. Повернувся із пакунком до бази – головна по точці почала заперечувати, що товар не їхній, мовляв, «я не я, и лошадь не моя»

- Я попросив півкілограма печива, цього ж, «лошадіного» й етикетку, але продавчиня на базі одразу в атаку: «Я вам не дам ні етикетку, ні печива», – розповідає Юрій Височин. - Етикетку мені дала комірниця. За кілька днів і продавчиню на точці замінили.

Заяву й ксерокопію етикетки з ящика Юрій залишив і в Інспекції у справах захисту прав споживачів, показав печиво, а потім ним же згодував свого вірного пса Дарчика. Зіпсований продукт відніс і до міської СЕС. Коли Юрій Федорович удруге пішов до продавчині бази, та одразу в крик: «У нас ніколи не було черв’яків!!!». Пішов за адресами виробників печива, спілкувався з технологами, але спробуй знайди винного.

- За десять днів із Києва отримують «благословення» на перевірку. За ці дні можна не тільки технологію на заводах, де вироблено печиво, впорядкувати, але й Марш Перемоги організувати й килимову доріжку викотити, – говорить Юрій Височин. – Я так думаю, що черви, навіть якщо використовувати не просіяне борошно, не виживуть при випіканні, тож порушена технологія зберігання продукту. Треба зупиняти це відверте хамство: товар арештувати, демонстративно знищити, як наркотики знищують. У мене вдома інкубатора мишей, черв’яків, жуків немає, крупи всі чисті.

За кілька днів черкащанин купив в'ялений і сушений інжир. У ньому також повно черв’яків.

- Маю на дачі шість дерев інжиру, вже зняв плоди, тож тепер ніякого купленого. У якості свого впевнений, тож і їстиму своє, – підсумовує Юрій Височин. – Можливо, й печиво почну пекти сам…

Куди скаржитися?

Інспекція у справах захисту прав споживачів: вул. Крупської, 56. Працює ПН-ЧТ – 8.00 до 17.15, ПТ – 8.00 – 16.00, обід – 13.00 – 14.00, сб, нд – вихідні.

Телефони: 45-62-05; 45-26-79 (продовольча група товарів), 37-50-63 (непродовольча група товарів).

Сайт Інспекції у справах захисту прав споживачів Черкаській області: zahist.ck.ua.

Черкаська міська СЕС – вул. Шевченка, 257, 37-25-20.

вгору