Menu

БК "Черкаські Мавпи" лишився без головного тренера

БК "Черкаські Мавпи" лишився без головного тренера

Володимира Холопова звільнено від обов’язків головного тренера черкаської баскетбольної команди «Черкаські Мавпи». Сталося це після програшу клубу у матчі проти «Говерли» 8 листопада.

Захопивши ініціативу на старті матчу, «Говерла» повела 20:6 уже в середині першої чверті. Наступна десятихвилинка також минула за переваги суперників, які були більш влучними з гри, порівняно з господарями паркету та виграли першу половину з рахунком 46:25.

Лише після великої перерви «Мавпи» зуміли показати результативну гру. Спершу господарям майданчика у цьому допоміг індивідуальний захист. А після цього помаранчево-чорні ввімкнули швидкість в організації атак. Так, кілька швидких відривів поспіль реалізував новачок черкащан – Арізона Рейд.

При цьому і суперник відзначвся влучними кидками. Що «Мавпам» вдалося скоротити відставання усього на кілька пунктів.

На заключну десятихвилинку команди виходили за рахунку 49:66. Попри відчутну різницю у рахунку, черкаські баскетболісти зробили відчайдушну спробу відігратися. У нагоді стали снайперські здібності Тімерманіса, котрий у цій десятихвилинці реалізував три дальні спроби. Після одного з дальніх влучань помаранчево-чорних різниця скоротилася до11-ти балів – 73:62. Але у момент, коли здавалося «Говерла» втратила контроль над грою, два дальні кидки івано-франківських баскетболістів повернули все на свої місця. У підсумку «Мавпи» програли 76:84.

Виконуючим обов’язки головного тренера «Черкаських Мавп» призначено Миколу Неухацького. Як капітан «Черкаських Мавп» він допоміг команді у сезоні 2004-2005 здобути путівку до Суперліги. Поточний сезон Неухацький розпочав як асистент головного тренера «Черкаських Мавп».

вгору