Menu

"Славутич" вистояв у першому таймі гри із "Шахтарем" - 0:0

  • Автор  vechirka.net
"Славутич" вистояв у першому таймі гри із "Шахтарем" - 0:0 Фото зі сторінки Валентина Чернявського у Facebook

Щойно з рахунком 0:0 закінчився перший тайм матчу "Славутич" - "Шахтар".

"Шахтар" вийшов на поле Центрального стадіону напіврезервним складом, повідомляє у текстовій трансляції "Черкаський спорт".

 - На 10-й хвилині Ферейра мав забивати. Але не скористався шикарною скидкою від Тейшейри і з лінії воротарського майданчика примудрився пробити вище воріт.

 - 19-та хвилина. Гостра подача Бернарда зі штрафного, але повітря виграє Гонщик. "Славутич" очікувано заякорився на своїй половині поля.

 -  26. Соболь виконав хороший простріл з лівого флангу, який виніс Олег Тарасенко. Щільність захисних редутів "Славутича" не дає можливість "Шахтарю" створювати очікувану гостроту, окрім того гірники грають на низьких швидкостях. 

 - 30. Воловик прямим ударом зі штрафного (метрів 24) стріляє над хрестовиною воріт "Славутича" - гостро.

- 36. Бернард отримує жовту карту (перша у грі) за симуляцію. За мить Ілсіньйо отримує жовту за розмови з арбітром. Футболісти "Шахтаря" дещо нервують.

 - 40. Після затяжного розіграшу кутовго Ілсіньйо виводить Кучера на удар, постріл капітана "Шахтаря" з гострого кута парирує Мирний.

 43. Музика ледь не віддав гольову передачу на Бернарда, але короткий пас свого партнера по команді зумів нівелювати Мирний.

 - Наприкінці тайму "Шахтар" обклав ворота "Славутича" кутовими, але черкасці зуміли вистояти перший тайм - 0:0!

вгору