Menu

Румун і його команда

Румун і його команда

Черкаський «Славутич» не дотягнув 15 хвилин до серії пенальті в матчі із чемпіоном України донецьким «Шахтарем». Майстерно виконаний штрафний Едуардо – колишньою зіркою лондонського «Арсенала» поховав останні надії на сенсацію. Далі бразильці добили черкасців двома «контрольними» пострілами від Тайсона і Бернарда. Мрії про єврокубки так і залишилися мріями.

Ми побували в ролі  командора – Остапа Бендера. Довго й тяжко ганялися за золотим телям. Кілька разів були на грані провалу, але вперто йшли до мети. Зрештою майже дотяглися до нього, але, як і у випадку з Бендером нас пограбували біля самої цілі.

Як не дивно, «Славутич» все-таки матиме зиск навіть із цього програшу. Команда поступово звикає ставити перед собою високі цілі й намагатися їх штурмувати. Ми ж не завжди будемо животіти у другій лізі?

Певні уроки виніс із протистояння й чемпіон. Тепер у Донецьку знатимуть, що малою кров’ю навіть у Черкас важко виграти. Сподіваюсь, що разом із перемогою донецькі футболісти отримали насолоду і від фанатських пісень про Путіна, які віднедавна заборонені до виконання на «Донбас-Арені». Існує думка що саме через вокальні здібності черкаських ультрас донецькі бразильці вирішили зіграти два заключні матчі чемпіонату України саме в нашому місті.

Мрія про Кубок виявилася усе ж розбитою. Колись Остап Бендер мріяв потрапити в Бразилію й ходити там у білих штанях. Натомість через 80 років бразильці самі приїхали в Україну й обіграли «Славутич». За великим рахунком і Бендеру, і нам завадили румуни. Тільки обвішаного золотом Остапа Ібрагімовича пограбувала служба безпеки – сигуранца, а нас – цілком безпечний румунський тренер Мірча Луческу і його команда.

вгору