Menu

«Черкаські Мавпи-2» вирушили до Греції

«Черкаські Мавпи-2» вирушили до Греції

Баскетболісти «Черкаських Мавп-2» вилетіли до Греції, де на них чекає один з найважливіших турів чемпіонату ЄЮБЛ U-20. У грецькому містечку Яніна, з 15-го по 17-те листопада, підопічні Максима Міхельсона відіграють другий тур Євроліги «Juniors U-20». У рамках туру черкаські баскетболісти відіграють п’ять матчів проти міцних суперників. Так, протистоятимуть нашій команді такі колективи: «Хімки» (Росія), «Руна» (Росія), «Ianthos» (Яніна, Греція), «Riga/Ridzene-Turiba» (Латвія), «Sport Mania» (Литва).

Другий тур є одним із найскладніших, адже в ньому між собою зіграють лідери чемпіонату. Втім, днями баскетболісти «Мавп-2» провели разом низку тренувань, тому до грецького туру підходять у бойовому настрої.
- Це буде найскладніший тур, адже на нас чекають лідери Євроліги. Їдемо з бажанням випробувати свої сили у матчах з лідируючими командами дивізіону Ю-20, каже головний тренер клубу Максим Міхельсон. - Вже в першому матчі ми зіграємо з «Хімками», командою з якої в минулому сезоні грали у півфіналі Євроліги. Тільки ця команда є значно сильнішою, адже у ній наявні гравці з основного складу «Хімок». Також дуже сильною є команда Каунаса, адже вона складається з найстарших баскетболістів. Більшість гравців команди перебувають під межею вікового обмеження. Тому вони цілком логічно посідають першу сходинку в чемпіонаті, у них є перевага у фізичній силі та досвіді. Проте я впевнений, що ми в кожній грі будемо битися, хлопці докладуть максимум зусиль аби перемагати. Для нас цей тур – дуже цікаве випробування. Якщо в першому турі ми не очікували, що можемо протидіяти старшим хлопцям. То в цьому турі нашими суперниками будуть основні команди Євроліги, тому матчі будуть дуже цікавими.
Розклад матчів:
15.11. 10.30 «Хімки» – «Черкаські Мавпи-2»
15.11. 16.30 «Черкаські Мавпи-2» – «Руна»
16.11. 13.30 «Ianthos» – «Черкаські Мавпи-2»
16.11. 18.00 «Черкаські Мавпи-2» – «Riga/Ridzene-Turiba»
17.11. 08.00 «Sport Mania» – «Черкаські Мавпи-2»

 

вгору