Menu

Футбольний клуб «Славутич» змінив назву Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
Футбольний клуб «Славутич» змінив назву

«Славутичу» таки змінили назву! Те, що вимагав черкаський фансектор протягом двох сезонів таки відбулося, повідомляє "Черкаський спорт".

Керівництво клубу, після п’ятничної наради прийняло рішення назвати клуб «Черкаський Дніпро». Історичну назву вирішили прийняти колективним рішенням. Окрім генерального директора клубу – Володимира Лашкула його ухвалив губернатор Юрій Ткаченком, міський голова Сергій Одарич та голова черкаської обласної ради Валентина Коваленко.

Про це на брифінгу повідомив Володимир Лашкул. Таким чином уже 26-го липня на перший матч сезону проти «Скали» черкасці виходитимуть з новою назвою. Працюють і над емблемою та новими кольорами клубу. Очікується, що в абсолютно новій формі черкасців можна буде побачити 2-го серпня, під час домашньої гри проти колективу «Кремінь».

Цікаво, що сперше команду хотіли переназвати в "Дніпро", однак перепоною стала уже зареєстрована марка футбольного та баскетбольного клубів Дніпропетровська. Нам приємно, що «Черкаський спорт» теж допоміг визначити пріоритети вболівальників. Зокрема важливим стало голосування нашого ресурсу у якому прийняло участь більше трьох тисяч респондентів.

вгору