Menu

Дублери «Черкаських Мавп» провели майстер-клас у дитсадку

Дублери «Черкаських Мавп» провели майстер-клас у дитсадку

Гравці дублюючого складу «Черкаських Мавп» Юрій Біляков та Нікіта Воєвода вперше для п’ятирічних вихованців черкаського дитсадочка № 87 показали та розказали, що таке баскетбол.

Це вже не перший візит «Черкаських Мавп» до дошкільного закладу. Трохи раніше про баскетбольну науку дітлахам розповідали Сміт, Куліш та Чумаков, які відвідали дитячі садки № 50 та 89. Баскетбольне свято у дитсадку розпочалося з легкої розминки, які провели наші баскетболісти, а потім взялися за ази баскетбольної науки. Зважаючи на габарити баскетбольного м’яча, було прийнято рішення замінити його на менші та зручніші ігрові предмети для дітей.

Зрештою, дітвору було розбито на дві групи, з кожною працював свій тренер. Повний технічний арсенал на першому ж тренуванні гравцям показати було вкрай важко, вони обмежились лише азами, тим більше, для самих гравців робота з дитячими м’ячами видалася власною перевіркою на профпридатність та пристосування, яку Нікіта та Юра пройшли на відмінно.

Найемоційнішою складовою цього майстер-класу стали естафети. Участь у швидкісних перегонах взяли і самі баскетболісти, які стали справжніми капітанами своїх команд. Краще дистанцію пройшла команда Білякова, правда, команда Воєводи відігралася у суто баскетбольній вправі – пробиття штрафних.

Наприкінці заходу дітлахи отримали від гостей презенти у вигляді календарів на 2014-й рік із зображенням героя кадетського Євробаскета – черкасця Святослава Михайлюка.

вгору