Menu

"Черкаські Мавпи" виграли вп’яте поспіль

  • Автор  vechirka.net
"Черкаські Мавпи" виграли вп’яте поспіль

Перемога над МБК «Миколаїв» дозволила черкасцям піднятися на 10-й рядок турнірної таблиці, повідомляє офіційний сайт команди.

24 грудня у ПС «Будівельник» «Черкаські Мавпи» зіграли зі своїм сусідом по турнірній таблиці – БК «Миколаїв». Те, що гра буде непростою, показав стартовий період матчу, який виграв «Миколаїв». Спершу Мур та Онуфрієв влаштували дальню перестрілку. А вже після цього емоцій грі додав потужний данк Сізова. На такому фоні корабели захопили лідерство під щитами і довели десятихвилинку до рахунку – 21:17 – на свою користь. На старті другого періоду Онуфрієв ще раз «вкусив» суперника дальньою атакою, яка довела різницю у рахунку уже не до приємної для черкасців. У важливий момент в ситуацію втрутився Тімерманіс. Литовський форвард почав методично скорочувати відставання своєї команди дальніми влучаннями. Загалом у цій десятихвилинці Тімерманіс реалізував три атаки з периметру, що допомогло господарям не лише наздогнати суперника, а й вийти вперед у результативній першій половині гри – 44:40.

Якщо у першій половині зустрічі глядачі побачили доволі рівний баскетбол, то друга стала справжнім емоційним вибухом для помаранчево-чорних та їх вболівальників. Спочатку глядачі стали свідками мікро-дуелі Шубарги та Мура, яку в результаті виграв американський захисник «Черкаських Мавп». В черговий раз Мур видав шикарний матч, протягом якого здобув 16 очок та віддав 8 передач. Після цього Шубарга не втримав власні емоції і припустився «неспортивного», який і поклав початок ривка черкасців. Важливе перехоплення і потужний данк Бойкіна примусили «Будівельник» стоячи радіти різниці, яка збільшувалася на користь господарів. Останню перерву команди зустрічали з рахунком 69:58.

Зважаючи на агресивну роботу на щитах Бойкіна та компанії, а також холодний розум задньої лінії господарів, «Мавпи» у першій половині четвертої десятихвилинки переконливо контролювали хід гри. Наприкінці матчу корабели намагалися якось зарадити ситуації завдяки індивідуальному захисту і навіть скоротили своє відставання до 7-ми очок – 76:69. Однак більшого своєму супернику господарі не дозволили. У важливий момент важкий кидок з відхиленням забив Сміт, який і допоміг власній команді зробити ще один ривок наприкінці гри і довести її до логічного завершення – 84:72. У підсумку, Сміт у цій грі здобув 20 очок та 7 передач, однак слід відзначити командну гру помаранчево-чорних, у яких відразу п’ять гравців здобули 10 і більше очок.

Дивіться відео на тему

{youtube}VjDBiUb5h-M{/youtube}
вгору