Menu

В області визначили номінантів футбольного року серед аматорських змагань

В області визначили номінантів футбольного року серед аматорських змагань

На Раді членів федерації футболу Черкаської області підбили підсумки футбольного сезону та нагороджено переможців у різних номінаціях.

Кращим футболістом Черкащини серед футболістів-аматорів визнано Олександра Казанюка із ФК «Уманьферммаш». На другому місці – захисник білозірської «Зорі» Олексій Зоря, і замкнув трійку призерів ще один представник ФК «Зоря» Євген Гуд.

У інших номінаціях трійки призерів мають такий вигляд:

Воротарі:

1. Віктор Єрошов («Зоря», Білозір'я).

2. Володимир Щербина («Уманьферммаш»).

3. Олександр Манжела («Спартак», Золотоноша).

Захисники:

1. Олексій Зоря («Зоря», Білозір'я).

2. Федір Каплюченко («Ретро», Ватутіне).

3. Євген Тарасенко («Зоря», Білозір'я).

Напівзахисники:

1. Олександр Казанюк («Уманьферммаш»).

2. Євген Гуд («Зоря», Білозір'я).

3. Тимофій Листопад («Зоря», Білозір'я).

Нападники:

1. Петро Степанов («Наша Ряба», Катеринопіль).

2. Сергій Янчук («Уманьферммаш»).

3. Олег Гопка («Зоря», Білозір'я).

Тренери аматорських

команд:

1. Ігор Столовицький («Зоря», Білозір'я).

2. Анатолій Дегтярьов («Уманьферммаш»).

3. Андрій Фощій («Наша Ряба», Катеринопіль).

Меценати футболу:

1. Голова правління ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл» (Київ) Володимир Лашкул.

2. Директор агрофірми «Базис» (Уманський р-н) Володимир Осадчий.

3. Директор приватного підприємства (Ватутіне) Петро Ніколенко.

Арбітри обласних змагань:

1. Сергій Ліхотворік (Черкаський р-н).

2. Михайло Білорус (Черкаси).

3. Володимир Шланчак (Городище).

4. Іван Баранов (Канів).

5. Микола Погорілий (Ка-м'янка).

Тренери дитячо-юнацьких спортивних закладів:

1. Тарас Коломієць (ДЮСШ «Дніпро-80», Черкаси).

2. Юрій Деренюк (ДЮСШ № 1 МОНУ, м. Умань).

3. Віктор Нагорний (ДЮСШ «Олімп», м. Сміла).

Дитячо-юнацькі спортивні заклади:

1. ДЮСШ «Дніпро-80» (Черкаси).

2. ДЮСШ № 1 МОНУ (Умань).

3. СДЮСШОР (Черкаси).

Учителі-тренери з футболу загальноосвітніх шкіл:

1. Олександр Гучок (НВК ЗОШ-гімназія смт Маньківка).

2. Олена Ємельянова (ЗОШ № 3 м. Тальне).

3. Володимир Виноградов (НВК ЗОШ-гімназія смт Маньківка).

вгору