Menu

У Черкасах відбудеться спартакіада для особливих дітей

  • Автор  vechirka.net
У Черкасах відбудеться спартакіада для особливих дітей

8-10 січня  на базі благодійного фонду «Сила Доброти» в Черкасах відбудеться дитяча спартакіада для дітей-сиріт та дітей з родин, що опинилися у складних життєвих обставинах. Про це повідомляє прес-служба Черкаського міськвиконкому.

Мета спартакіади – профілактика наркоманії та пропаганда здорового способу життя.  Крім спартакіади, дітей чекають «антинаркотичні» тренінг та квест, а також – різдвяна святкова програма із екскурсією до боулінгу.
За словами координатора благодійного фонду  «Сила Доброти»  Наталі Карабєшкіної, на сьогодні для організації дитячого свята залишилося зібрати ще близько 3 тисяч гривень.  Серед тих, хто уже допоміг –  «ЧПК», фірми «Дизайн» та «Малбі-Беверідж», ЧДТУ, підприємець Світлана Трофімова та  депутат Черкаської міської ради Сергій Гладких.
За словами Сергія Гладких, який уже більше 5 років постійно допомагає фонду коштами та речами для нужденних, вкрай важливо, щоб діти із особливих родин отримали свято, але ще важливіше – не забувати про ці родини протягом року.
Крім постійної опіки, фонд  «Сила Доброти» щороку організовує особливі свята для особливих дітей. На  початку 2013-го подарувати святковий настрій і новорічні дарунки вдалось для 30 дітей-сиріт, дітей із багатодітних та неповних родин. Крім новорічних святкувань, фонд «Сила Доброти» організував для них і літню екскурсію до Канева. А для групи підлітків –  підопічних фонду – було проведено навчання в школі лідерства. Дітей готували бути професійними волонтерами, після чого вони можуть допомагати дорослим проводити просвітницьку і профілактичну роботу зі «складними» дітьми. І наступного року вони використаюсь здобуті знання під час роботи у підшефному Михайлівському дитячому будинку (Смілянський район).

вгору