Menu

На святкуванні 60-річчя команди «Черкаський Дніпро» переможець конкурсу «Щасливий квиток» отримає автомобіль! Рекомендуємо

  • Автор  Віктор Яременко
На святкуванні 60-річчя команди «Черкаський Дніпро» переможець конкурсу «Щасливий квиток» отримає автомобіль!

У неділю, 31 травня, головна футбольна команда Черкас і Черкаської області святкуватиме своє 60-річчя. Усі події відбуватимуться на стадіоні «Центральний» (м. Черкаси, вул. Смілянська, 78).

Програма художньо-спортивного свята насичена різноманітними заходами і буде цікавою як для любителів спорту, так і для тих, хто цінує творчий підхід до проведення загально-міських заходів.

Починаючи з 10 години ранку 31 травня, на спортивних майданчиках стадіону «Центральний» проходитиме дитячо-юнацький турнір із міні-футболу та проводитимуться для дітей, які бажають навчитися грати у футбол, майстер-класи за участю футболістів команди «Черкаський Дніпро».

Фінальний матч розіграшу Кубку Черкаської області почнеться о 16 годині дня.

У перерві матчу (16:45 – 17:00) серед глядачів буде проведено конкурс «Щасливий квиток», переможець якого отримає спеціальний подарунок – автомобіль «Міцубісі Грандіс» футбольного клубу «Черкаський Дніпро».

Після закінчення кубкового матчу о 18:30 почнеться матч між збірною ветеранів футболу України та збірною ветеранів черкаської команди. Потім на стадіоні відбудеться театралізована художньо-спортивна хода «Від «Буревісника» до «Черкаського Дніпра», урочиста частина (виступ керівництва Федерації футболу України, Черкас, Черкаської області і футбольного клубу «Черкаський Дніпро»). На звершення свята концерт майстрів мистецтв за участю зірок української естради.

Пропонуємо до вашої уваги головні УМОВИ участі в художньо-спортивному святі з нагоди 60-річчя футбольної команди міста Черкаси, яке відбудеться 31 травня 2015 року на стадіоні «Центральний», та умови участі у конкурсі, переможець якого отримає спеціальний подарунок – автомобіль «Міцубісі Грандіс» футбольного клубу «Черкаський Дніпро»:

 - Вартість квитка на стадіон «Центральний» для участі в художньо-спортивному святі (далі за текстом Квиток) – 30 гривень.

 - Квиток на художньо-спортивне свято дає право участі у конкурсі «Щасливий квиток», який відбудеться 31 травня 2015 року о 16:45 на біговій доріжці стадіону «Центральний» (м. Черкаси, вул. Смілянська, 78).

 - Квиток, придбаний 31 травня 2015 року після 16:45 передбачає лише вхід на стадіон і не дає права участі в конкурсі «Щасливий квиток».

- Спеціальний подарунок переможцю конкурсу «Щасливий квиток» – автомобіль «Міцубісі Грандіс» футбольного клубу «Черкаський Дніпро».

- Особи, які мають квитки на матч ФК «Черкаський Дніпро» - ФК «Оболонь-Бровар» (Київ), який відбувся 25.04.2015, отримують право придбати зі знижкою 50%, тобто за 15 гривень, пакет квитків на наступні три матчі черкаської футбольної команди проти «Реал Фарма», «Скала» та «Арсенал-Київщина» та БЕЗКОШТОВНО отримають квиток на художньо-спортивне свято з нагоди 60-річчя футбольної команди м. Черкаси, який і дасть право участі у конкурсі.

- Особи, які не мають квитка на матч ФК «Черкаський Дніпро» - ФК «Оболонь-Бровар» (Київ), який відбувся 25.04.2015, купують квитки на наступні три матчі черкаської футбольної команди проти команд «Реал Фарма», «Скала» та «Арсенал-Київщина» за повну вартість, тобто за 30 гривень, та БЕЗКОШТОВНО отримають квиток на художньо-спортивне свято з нагоди 60-річчя футбольної команди м. Черкаси, який теж дає право участі у конкурсі.

- Акція на придбання пакету квитків на три матчі зі знижкою та за повну вартість на наступні три матчі черкаської футбольної команди проти команд «Реал Фарма», «Скала» та «Арсенал-Київщина діє до 6 травня 2015 року (до завершення матчу ФК «Черкаський Дніпро» - ФК «Реал Фарма» Овідіополь).

- Особи, які не купують квитків на три матчі ФК «Черкаський Дніпро» проти ФК «Реал Фарма», ФК «Скала», ФК «Арсенал-Київщина», проте бажають відвідати художньо-спортивне свято з нагоди 60-річчя футбольної команди м. Черкаси – зможуть придбати Квиток (із правом участі у конкурсі «Щасливий квиток») за 30 гривень, починаючи з 10 травня 2015 року.

Реалізація квитків на футбольні матчі черкаської команди та квитків на художньо-спортивне свято з нагоди 60-річчя футбольної команди м. Черкаси проводяться у касах стадіону «Центральний».

Прийти на художньо-спортивне свято пішки і поїхати додому на своєму автомобілі – це не із розряду фантастики. А чому б не спробувати скористатися таким шансом вже 31 травня 2015 року!

вгору