Menu

У «Мавп» налаштування на новий сезон найсерйозніші

  • Автор  vechirka.net
У «Мавп» налаштування на новий сезон найсерйозніші

Баскетбольний клуб «Черкаські Мавпи» черговим підписанням контракту із новим гравцем підтвердили амбітність своїх планів на наступний Чемпіонат України.

В українському баскетбольному господарстві поки що немає чіткої визначеності з переліком команд і їх кількістю, які вестимуть боротьбу за звання найсильнішого серед чоловічих баскетбольних колективів. Але вже зараз зрозуміло, що у команди «Черкаські Мавпи» на сезон 2015/2016 років стоятиме завдання поборотися за медалі чемпіонатів і не дивно буде, якщо вони матимуть бути золотими.             
Черговим новачком черкаського клубу став універсальний форвард – Денис Носков (1990 р.н.; зріст 202 см). Носков перебував у тренувальному таборі команди Максима Міхельсона і навіть взяв участь у товариському матчі під час суддівського семінару. У тій двосторонній грі баскетболіст набрав 16 очок та 6 підбирань. Носков став четвертим новачком «Мавп» цього міжсезоння. До цього клуб підсилився Олександром Сізовим, Дмитром Антонцем та Климом Артамоновим.    
Услід за Денисом Носковим черкаський баскетбольний клубу уклав контракт із 24-річним Антоном Давидюком (зріст 205 см). До переходу у «Черкаські Мавпи» Давидюк попередні чотири сезони виступав за «Політехніку-Галичину» (Львів).  Протягом минулого чемпіонату баскетболіст був одним із лідерів «Галичини».

вгору