Menu

Сьогодні у футболістів Славутича - перший робочий день

Сьогодні у футболістів Славутича - перший робочий день

Цього тижня закінчилися зимові канікули у гравців футбольної команди області і почалася підготовка до матчів Кубка України та ігор чемпіонату країни.

Поки футболісти відпочивали, у клубі відбулася зміна головного тренера. Перед Новим роком трудовому колективу ФК «Славутич» був представлений новий головний тренер Олександр Бакалов. Найближчим часом тренерському штабу славутчан потрібно буде вирішити ряд важливих питань. Насамперед визначитися із потенціалом тих 17-ти виконавців, що грали у команді у другій половині 2013 року. Потрібно буде зрозуміти, хто з них готовий не лише до виконання завдання виходу до першої ліги, а й гідного представлення Черкащини у ній.

Насамперед усі футболісти пройдуть медогляд, тому що потрібно буде співставити їхню функціональну готовність. За повідомленням головного тренера «Славутича», перший період підготовки буде доволі короткий – 12 днів – і пройде у Черкасах. Головне – підвести всіх футболістів до певних кондицій, щоб уже планомірно розпочати роботу. Адже «навантажувальна» робота планується досить серйозна. Із 15 по 27 січня пройде перший збір – базовий, який матиме ознайомчий характер.

Заплановано, що 25 січня «Славутич» проведе перший контрольний матч. У Олександрії Кіровоградської області черкаська команда зустрінеться з першоліговим ФК «Украгроком». Після цього хлопці кілька днів перепочинуть, а починаючи з лютого, піде більш планово спрямована робота. Команда базуватиметься, як і раніше, у Черкасах.

Тренуватимуться футболісти у Білозір'ї на полі зі штучним покриттям стадіону ФК «Зоря». Запланована участь у турнірі, але ще не прийняте рішення – у якому. Основний період підготовки буде вже з 1 по 18 березня, на який планується виїзд на закордонний збір. Але поїдуть ті гравці, на яких тренери розраховуватимуть у другій частині чемпіонату та матчах розіграшу Кубка України. Зараз Олександр Бакалов не заперечує, що у складі команди відбудуться кадрові зміни, спрямовані на посилення гри команди.

вгору