Menu

Кращі моменті гри "Черкаського Дніпра" проти ФК "Гірник-спорту" - фоторепортаж Рекомендуємо

Кращі моменті гри "Черкаського Дніпра" проти ФК "Гірник-спорту" - фоторепортаж

Зі стартового свистка дніпряни розпочали повномасштабний наступ на ворота свого опонента. Гол відбувся на 40-ій хвилині, коли Олександр Ломко завалив у карному майданчику Романа Гончаренка, а Юрій Бушман із «точки» не залишив шансів для голкіпера «Гірника-спорту». Перед перервою на удар Качура із гострого кута зреагував Антон Ситников. На 60-ій хвилині матчу черкащани розіграли кутовий удар – навіс Ігоря Семенини на дальній стійці головою замкнув капітан дніпрян Олег Тарасенко. За двадцять хвилин Олександр Сафонов розрізним пасом вивів Ігоря Мединського на гольове побачення із голкіпером гостей – 3:0! - Повідомляє офіційний сайт фк "Черкаський Дніпро"