Menu

Черкащанин Сергій Куліш здобув для України першу олімпійську медаль Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.ua
Черкащанин Сергій Куліш здобув для України першу олімпійську медаль

Черкащанин Сергій Куліш здобув звання срібного призера XXXI Олімпійських ігор – 2016 року у Ріо-де-Жанейро в стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів з результатом 204,6 очок. Це перша медаль олімпійської збірної України.

– 16 років Черкащина чекала на Олімпійську нагороду. Олександр Феденко у велоспорті та Валерій Перешкура у спортивній гімнастиці востаннє здобули медалі у Сіднеї-2000, – поділився радістю голова відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області Андрій Більда.

Одразу після виступу наш новоспечений срібний призер розповів прес-службі Національного олімпійського комітету України, як це опинитися в олімпійському фіналі та посісти місце на п’єдесталі пошани найголовнішого старту чотириріччя.

- Я намагався поводитися, як на звичайних змаганнях та стримувати емоції. Не думав про олімпійську медаль, а старався працювати у звичному руслі, щоб не припуститися помилок, говорить Сергій Куліш. - Я просто робив свою роботу, намагаючись виконати задачі, які були поставлені напередодні цього важливого старту. Кожен спортсмен має мрію потрапити на Олімпійські ігри, а в мене є і Олімпійська медаль. Це дуже багато для мене значить.

Також після виступу Сергій Куліш поділився українському спортивному журналісту, що вважає себе досвідчений стрілком і каже, що його мрія – це не срібло, а золото.

- Моя мрія - це золото. Але я цій медалі дуже радий. Мені сподобався мій виступ, але я буду прагнути до кращого, – зауважив він.

Сергій Куліш – молодий спортсмен. Народився 17 квітня 1993 р. у Черкасах. Закінчив Академію пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МНС України.

вгору