Menu

«Річкове дербі» сильнішого не виявило

• Автор  vechirka.ua

Футболісти «Черкаського Дніпра» в останньому офіційному матчі у 2016 році не зуміли порадувати перемогою.

Хоча суперником був один із лідерів першої ліги – ФК «Десна», і матч відбувався не у Черкасах, а на «нейтральному» полі у Києві на «Оболонь-Арені», були очікування, що дніпряни на фініші року зможуть «грюкнути» дверима. Проте вже на 11 хвилині матчу черкаська команда програвала 0:1.

Сталося це після того як Олександр Цибульник невдало вибив м'яч у гравця «Десни», вивівши Вадима Бовтрука на побачення з Орестом Будюком, який виявився безсилим проти філігранно спрямованого удару в дальній кут воріт «Дніпра» – 1:0. Наступні 25 хвилин зустрічі проходили при територіальній перевазі чернігівчан. Важко сказати, як розгорталися б події на футбольному полі далі, якби не помилка воротаря «Десни», вихованця черкаського футболу (з Городища) Костянтина Махновського, який  невдало зіграв у боротьбі за верховий м’яч. Шкіряна куля відскочила від руки голкіпера до нападника черкащан Олександра Ковпака, який влучним ударом встановив рівновагу у матчі – 1:1. Наприкінці першого тайму ще один наш земляк, який грає у «Десні» - Богдан Мишенко, знаходячись у вигідній позиції перед воротами Будюка, ледь не переправив м’яч у ворота гостей.

Після перерви темп матчу змінився. «Черкаський Дніпро» почав сміливіше діяти в атаці. Гольові моменти виникали як біля воріт «Десни», так і їхнього суперника. Але все-таки ближчими до перемоги були дніпряни. У компенсований час прицільний удар у нижній кут воріт від Ігоря Семенини парирував воротар «Десни», а згодом черкащани знову били по воротах з дальньої дистанції, але м’яч після удару Олександра Цибульника пролетів над поперечкою воріт чернігівчан. Далі був фінальний свисток арбітра – 1:1.

Черкаська команда, зігравши вдев’яте внічию у 20 матчах, іде на зимову перерву із 7 місця. Наступий матч має відбутися 18 березня 2017 року.

Хто готуватиме команду (йдеться про головного тренера) до другої частини чемпіонату, поки не зрозуміло. На офіційному сайті «Черкаського Дніпра» розміщені вимоги до кандидатури головного тренера команди: наявність тренерської ліцензії «А» УЄФА; вища освіта;  досвід роботи на аналогічній посаді не менше 2 років, або досвід роботи головним тренером аматорської команди, яка приймала участь у Чемпіонаті Черкаської області серед колективів вищої ліги, не менше 3 років; стресостійкість; комунікабельність; вміння швидко адаптуватися до змін; наявність житла та прописки в місті Черкаси або Черкаській області; наявність власного автотранспорту; знання англійської або іншої іноземної мови.