Menu

Дебют черкаських рукоборців приніс яскравий тріумф

  • Автор  vechirka.ua
Дебют черкаських рукоборців приніс яскравий тріумф

Команда черкаських рукоборців, яка у складі 9 осіб брала участь у XVI Кубку України з армспорту, що  проходив у палаці спорту "Локомотив" міста Харків,  повернулася додому із двома медалями - золотою і срібною. У  цих змаганнях загалом  виступили більше 200 спортсменів з 21 регіону України.

Золото у найпрестижнішій ваговій категорії 110+ здобув 18- річний Олег Данілов, а срібло 36-річний Віктор Юрченко. Цікаво, що для молодого спортсмена Данілова і вже відомого шанувальникам спорту черкаського богатиря  Юрченка ці змагання стали своєрідним дебютом, який вони виконали на відмінно.

Адже Данілов до цього часу пробував свої сили в армспорті у категорії «юнаки» і цього разу вперше змагався серед дорослих спортсменів і, як бачимо, зробив це блискуче. Адже в цій категорії були свої стабільні лідери, які впевнено перемагали із року в рік, поки у них не з’явився новий суперник -  черкащанин Олег Данілов.

36-річного Віктора Юрченка вже можна назвати ветераном богатирського спорту, в якому він мав багато яскравих перемог, у тому числі двічі ставав чемпіоном світу із стронгмену у складі команди легендарного Василя Вірастюка. Але свої сили у армспорті він спробував вперше і відразу виборов срібло.

Шанувальники спорту, безумовно, зрозуміють, які титанічні зусилля доклав

Віктор Юрченко на шляху до срібної медалі. Адже перехід спортсмена із одного виду спорту до іншого не гарантує йому успіху, які б досягнення він не мав до цього.

Наприклад, у 1990-х роках, коли армспорт почав набирати популярності в СРСР, перші змагання між командами США і СРСР принесли радянським спортсменам лише одну перемогу і близько десяти поразок, незважаючи на те, що серед них були найсильніші штангісти, борці і гирьовики.

Але черкаські рукоборці після отриманих перемог не збираються спочивати на лаврах і вже готуються до чемпіонату України, який має відбутися у березні 2017 року і за підсумками якого визначаться учасники чемпіонатів Європи і  Світу.

вгору