Menu

"Славутич" провів перше тренування в новому сезоні

"Славутич" провів перше тренування в новому сезоні

Займалися славутчани під керівництвом головного тренера Юрія Бакалова у селі Білозір’я на стадіоні ФК «Зоря». Із минулорічного складу черкаської команди у тренуванні взяли участь 16 футболістів. Через травму був відсутній лише Олександр Шимко.

На перегляд під час першого навчально-тренувального збору «Славутича» запрошені 9 гравців із футбольного клубу «Зоря» (Білозір’я), який у 2013 році став бронзовим призером чемпіонату України серед аматорських команд та виборов звання чемпіона і володаря Кубка Черкащини. Це такі футболісти: Євген Гуд, Олександр Зоря, Тимофій Листопад, Дмитро Кошелюк, В’ячеслаав Ткаченко, Ігор Індутний, Віктор Єрошов, Андрій Старчоус та Андрій Дєдов.

Також для участі у першому зборі «Славутича» приїхали вихованці футболу Черкащини, які торік грали у професіональних командах – Юрій Гріщенко (попередній клуб «Гірник-спорт» Комсомольськ) та Олег Синьогуб (попередній клуб ФК «Карлівка»). Варто відзначити появу у тренувальному таборі черкаського футбольного клубу представників молодіжних команд ФК «Металіст» (Харків) Володимира Шопіна (1991 р.н.) та ФК «Арсенал» (Київ) Бориса Дерев’яго (1994 р.н.).

Через кілька днів від початку тренувального збору на перегляд до команди приєдналися Олександр Казанюк та Олавале Фабунмі. Як і Олександр Казанюк Фабунмі має досвід виступів за футбольний клуб Черкас. Казанюк у сезонах 2003/04 та 2004/05 років у складах команд ФК «Черкаси» та «Дніпро» провів 60 матчів та забив 13 голів, а Фабунмі у першій половині сезону 2012/13 рр. у складі «Славутича» зіграв 21 матч і забив у ворота суперника 2 м’ячі.

Головний тренер славутчан Юрій Бакалов розповів, що у Фабунмі були пропозиції й від інших клубів, але він відгукнувся на запрошення приїхати на перегляд до Черкас. При цьому варто зазначити, що нинішній головний тренер «Славутича» добре знає Фабунмі, починаючи з дитячо-юнацької школи київського «Арсенала». Юрій Бакалов розповів, що торік Олавале тренувався з основною командою і навіть потрапив до заявки на гру Прем’єр-ліги.

Щодо появи в тренувальному таборі Олександра Казанюка, головний тренер «Славутича» зазначив:

– У складі команди має бути досвідчений футболіст. А ми знаємо, що у Казанюка за плечима тривалий період виступів на професіональному рівні. Крім цього, своїми багатьма якостями він може бути прикладом для молодих гравців, шо є також важливим. Ми знаємо, що торік Олександр Казанюк, незважаючи на свій за футбольними мірками зрілий вік, зумів стати найкращим гравцем чемпіонату Черкащини.

Нагадаємо, що 22 січня у Білозір’ї  черкащани проведуть перший тренувальний матч. Суперником буде чемпіон Кіровоградщини 2013 року команда «Буревісник» (Петрове). Початок матчу, який відбудеться у Білозір’ї, о 13.30. Наступний спаринг проти першолігового «УкрАгроКома» з Головківки 25 січня буде зіграний в Олександрії.

вгору