Menu

Як «Славутич» у півфінал Кубка України вийшов – фоторепортаж Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
Як «Славутич» у півфінал Кубка України вийшов – фоторепортаж Фото Ігоря Єфімова

Історичний для українського футболу матч пройшов у Черкасах 26 березня і закінчився перемогою місцевого « Славутича».

Як інформують «Коментарі», ще перед матчем було зрозуміло, що хай би як він не закінчився, у будь-якому випадку увійде в історію. По-перше, вперше в півфіналі Кубка України зіграла б команда з однієї з нижчих ліг («Славутич» представляє другу, а «Нива» - перший лігу).
А по-друге, кожна з них - або «Славутич» або «Нива» - вперше в історії пройшла б  чвертьфінальний рубіж, і отримала б нехай теоретичну можливість зіграти в Лізі Європи.
До слова, тернопільська «Нива» вже брала участь у чвертьфіналі Кубка України - в 1996 році. І тоді вона поступилася своїм «одноклубникам» з Вінниці, які згодом обіграли «Шахтар» і у фіналі потрапили на «Динамо».
У результаті, після нічийного результату основного і додаткового часу матчу в Півфінал Кубка завдяки кращому виконанню пенальті пробився саме « Славутич».
«Славутич» (Черкаси ) - «Нива» (Тернопіль) - 1:1 (серія пенальті 4:3)
Голи: Тарасенко, 11 (1:0) , Семенюк, 90 +4, (1:1).

«Славутич»: Мирний, Худченко, Тарасенко, Музика, Фабунмі, Мироненко (Фаворов, 89), Кошелюк, Гонщик, Шопін (Лобов, 72), Чеботарьов, Дацюк (Батальський, 46)

«Нива»: Новак, Романюк, Лазорик, Донець, Яневич, Малиш, Басараб (Яворський, 81), Загинайлов (Грінченко, 61), Семенюк, Панас (Сворак, 77), Мельник


вгору