Menu

Стали відомі ціни квитків на матч «Славутич» - «Шахтар» Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
Стали відомі ціни квитків на матч «Славутич» - «Шахтар»

Квитки на півфінальний матч «Славутич» - «Шахтар» коштуватимуть 30, 50 і 70 грн. Про це на прес-конференції, що пройшла у прес-холі Центрального стадіону, повідомив гендиректор ФК "Славутич" Володимир Лашкул, повідомляє "Черкаський спорт"

У ході прес-конференції Володимир Лашкул презентував систему, за якою здійснюватиметься продаж квитків. Так, на домашні матчі «Славутича» будуть продавати абонементи, придбавши які, вболівальники матимуть першочергову можливість купити квиток на кубковий матч проти «Шахтаря». Абонемент коштуватиме 30 грн. Квитки на домашні матчі чемпіонату України коштуватимуть 10 грн.

-Дізнавшись суперника у півфіналі кубка України ми довго думали, як організувати продаж квитків на цей матч. Власники абонементів матимуть право на першочергове придбання квитка на матч із «Шахтарем». 27-го та 28-го квітня надійдуть у продаж квитки на кубковий матч, який матимуть право придбати лише власники абонементів. Після цієї дати квитки продаватимуть всім охочим вболівальникам, - повідомив Лашкул.

Абонементи продаватимуть з 15-го по 26-те квітня. Кількість абонементів – 5.000. Продаж квитків та абонементів здійснюватиметься у 5-ти касах на стадіоні.

Також у прес-конференції взяв участь директор стадіону, Володимир Ковальов, який зі свого боку зауважив, що всі підготовчі заходи до матчу будуть виконані.

Продаж абонементів з 15.04 по 26.04

Продаж квитків на матч "Славутич" - "Шахтар":

для власників абонементів: 27.04 та 28.04

для всіх охочих: з 29.04

вгору