Суперматч: чемпіон області проти чемпіона Черкас

У Черкасах відбулася гра, у якій зустрілися тріумфатори футзального сезону 2018/2019 років.

У зустрічі чемпіона Черкащини  - команди «Край» (Канівський р-н) та переможця чемпіонату Черкас – команди «Майфон», ключові події відбулися  півтори хвилини до фінальної сирени.

Перша частина зустрічі вийшла цікавою і насиченою гольовими моментами, проте справа до забитого м’яча так і не дійшла. У середині тайму команди обмінялися забитими голами – 1:1. Коли, здавалося, що переможця визначить серія пенальті. Проте сталося все по іншому.

За 1 хв.30 секунд до завершення зустрічі команда «Край» за перебір фолів була покарана дабл-пенальті. Пенальті результативно виконав Олександр Раковський – 2:1. «Край» йде в атаку із своїм воротарем, чим успішно користується «Майфон» і відправляє у ворота канівської команди ще три м’ячі – 4:1 стає володарем Суперкубка.